Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ iaaf athletic running track ] αγώνας 263 προϊόντα.
Τσιμέντο επιφάνειας πολυουρεθάνιου δαπέδων διαδρομής Jogging παιδικών χαρών που βασίζεται
| Δάχος:: | 8mm-13mm |
|---|---|
| Βάση:: | Τσιμέντο ή πίσσα |
| Χρόνος παράδοσης:: | 15-20 εργάσιμες ημέρες |
Συνθετική διαδρομή Jogging παιδικών χαρών φιλική προς το περιβάλλον
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35.8% |
1.5mm Πλατόπεδο EPDM Granules Rubber Crumb Ανακυκλωμένη πίστα τρέξιμου
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορείτε να ελέγξετε χρωματικό διάγραμμα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 00,5-1,5 χιλιοστών, 1-3 χιλιοστών, 2-4 χιλιοστών, προσαρμοσμένο. |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία της ασφάλειας |
Συνθετικός αθλητικός αθλητισμός IAAF που δαπεδώνει τη λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς
| Πάχος:: | 13mm, ή προσαρμόζουν σύμφωνα με το αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Durable/UV ανθεκτικός/αντι-ολισθαίνοντας |
| χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κ.λπ. |
Το σύστημα IAAF σάντουιτς πιστοποίησε τον τομέα αθλητικού αθλητισμού δαπεδώνοντας τη λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
| Δάχος:: | 13mm, ή προσαρμόστε σύμφωνα με το αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες/Αντικατάστατο στην ολίσθηση |
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο, κόκκινο ή προσαρμοσμένο |
Πλήρη PUR Εξωτερική Αθλητική Τρόπος Τρέξιμου από καουτσούκ Πιστοποιητικό IAAF
| Δάχος:: | 13mm, ή Προσαρμόστε ανά αίτηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο, κόκκινο ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό:: | Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες, Αντικατάρριψη, απορρόφηση κρούσεων |
13mm Iaaf Εγκριθείσα EPDM Ρουτίνα Granule Self Knot Μεικτός Τύπου PU πάτωμα διαδρόμου
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Δάχος: | 13mm |
Γεωργικό πάτωμα στο γήπεδο του γυμναστηρίου
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
Σύστημα Sandwich Τάρτανα Τρόπο Επαγγελματικό Εξωτερικό Τρόπο Τρέξιμου
| Δάχος:: | 13mm, ή ανά αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | αντι-ολίσθηση |
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κλπ. |
Εγκεκριμένη IAAF αθλητική λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή συστημάτων σάντουιτς ραδιοφωνικής αναμετάδοσης ουρανού μπλε EPDM
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε. |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή προσαρμόστε το πάχος |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | 38.9% |

