Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ iaaf athletic running track ] αγώνας 263 προϊόντα.
Επικυρωμένη Iaaf τρέχοντας διαδρομή 13mm συστημάτων σάντουιτς για παντός καιρού κατάλληλο
| Υλικό: | SPU |
|---|---|
| Ανθεκτικά έτη: | Πάνω από δέκα έτη |
| Χρήση: | εσωτερικός/υπαίθριος |
Τρόπος τρέξιμου τύπου σάντουιτς Self Knot για οποιαδήποτε μορφή χώρων προπόνησης αθλητισμού
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |
| Δάχος: | 13mm |
PU διαδρομής συνθετικού λάστιχου IAAF τρέχοντας αντι ολισθαίνοντας λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή κόκκων συνδέσμων και EPDM
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Συστήματα σάντουιτς δαπέδου 13 mm από καουτσούκ
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή μη τοξικό 13mm αντίστασης RoHS υψηλή UV
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
| Λειτουργία: | αντι-silide και υψηλή αναπήδηση |
9mm Anti Skiding PU Τρόπος τρέξιμου Πολυουρεθάνιο Ρούμπα Τρόπος τρέξιμου Δρόμος διαδρόμου
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, κίτρινο και μπλε. |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης των κρούσεων: | 38.9-40.1 |
| Εκτατή δύναμη: | 0.4-0.8 |
Υψηλής ευελιξίας συνθετική πίστα τρέξιμου υψηλή πίστα τρέξιμου
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Χρήση: | Εξωτερικά |
| Δάχος: | 13 |
13mm συνθετικό αθλητικό καουτσούκ υλικό πίστας τρέξιμου με PU σύνδεσμο
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Δάχος: | 13mm |
Υπαίθριος εύκολος καθαρισμός και αδιάβροχη PU τρέχοντας διαδρομή με την καλή υπηρεσία
| Υλικό: | ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΙΟ |
|---|---|
| Σχέδιο: | Κόκκος EPDM |
| Κάθετη παραμόρφωση: | >1.74 |
Λάστιχο τύπων σάντουιτς που τρέχει τοξικός αδιάβροχος Soundproof διαδρομής μη
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γυμναστήρια, σχολικά στάδια, αθλητισμός στίβου και πισίνα |
| Υλικό: | Polyurea πυριτίου |

