Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ iaaf athletic running track ] αγώνας 263 προϊόντα.
Το σύνολο χύνει τη δημόσια τρέχοντας διαδρομή, σχολικός αθλητισμός που τρέχει τη διαδρομή
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.48 |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Τρέξιμο του λαστιχένιου πολυαιθέρα MDI συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου διαδρομής
| Όνομα προϊόντων:: | PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου, PU κόλλα |
|---|---|
| Συνδέοντας λειτουργία:: | σύνδεση με SBR ή EPDM |
| εφαρμογή:: | PU σύνδεσμος για το τρέξιμο του δαπέδου διαδρομής και παιδικών χαρών |
λαστιχένιο ψίχουλο κόκκων διακοσμήσεων EPDM χρώματος 1.5mm για το τρέξιμο της διαδρομής
| Ονομασία προϊόντος: | EPDM, καουτσούκ EPDM, κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Λειτουργία: | Χρωματική διακόσμηση, Προστασία της ασφάλειας |
| Εφαρμογή: | Αθλητική παιδική χαρά, πίστα τρέξιμου, τεχνητό χορτάρι |
Σύνδεσμος EPDM SBR PU, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου για το τρέξιμο της διαδρομής
| Συνδέοντας λειτουργία:: | δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Εφαρμογή:: | Παιδική χαρά, σχολείο, εμπορικό κατοικημένο κτήριο |
CE Πολυουρεθάνιο Τρόπος Τρέξιμου 13mm Συνθετικός Τρόπος Τρέξιμου Γεώρημα Δρομολογίου
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό πάτωμα |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | > 40% |
Εύκολη τρέχοντας διαδρομή Spu κατασκευής με την πιστοποίηση Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνη σιλικόνης |
|---|---|
| χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Πάχος: | 13mm |
Προστασία του περιβάλλοντος Αθλητική πίστα Spu με πιστοποιητικό RoHS
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Δάχος: | 13mm |
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.8% |
Πυρίμαχη υγιής αθλητική δαπέδωση διαδρομής ISSS λαστιχένια τρέχοντας
| Χρώμα: | Το μπλε ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.43mm |
| Εκτατή δύναμη: | 1.06 |
Πολυουρεθάνιο Διαπερατό Αθλητικό Τρέξιμο Ρουχούμι Τρέξιμο 13mm
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | 38.9%-40.1% |
Εξωτερικό Anti UV Full PU τύπου καουτσούκ τρέξιμο τροχιά εύκολο καθαρισμό και συντήρηση
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Δυνατότητα τράβηξης: | 0.4-0.8MPA |

