Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ iaaf athletic running track ] αγώνας 263 προϊόντα.
Αντι-Σπικ πολύχρωμη πίστα τρέξιμου PU πίστα τρέξιμου με πιστοποιητικό Iaaf
| Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Ποσοστό απορρόφησης κρούσης, %: | 38.9-40.1 |
13 χιλιοστών παχιάς ελαστικής πίστας με πιστοποιητικό IAAF αντοχής σε καιρικές συνθήκες
| Αντίσταση UV: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Αντίσταση στη φωτιά: | - Ναι, ναι. |
| Εγκατάσταση: | Ελαφριά. |
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή σχολικής κατασκευής SPU με το πιστοποιητικό Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.8% |
Λαστιχένια τρέχοντας τρέχοντας διαδρομή συστημάτων σάντουιτς καιρικής αντίστασης διαδρομής CE PU
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Φιλικός συνθετικός αθλητισμός Eco που δαπεδώνει τη δημόσια τρέχοντας διαδρομή 1.12Mpa
| Αξία αντι-φωτογραφικών διαφανειών:: | 56 |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη (MPA): | 1.12 |
| Πάχος:: | 13mm ή προσαρμοσμένος |
Αθλητική παιδική χαρά δαπέδων διαδρομής IAAF τρέχοντας που εμφανίζεται τους λαστιχένιους κόκκους EPDM
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, πορτοκαλί, προσαρμόστε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Προσαρμοσμένο |
Εύκολη συντήρηση Ανθεκτικό στις ακτίνες UV Συνθετικό καουτσούκ Ανθεκτικό στην ολίσθηση
| Απορρόφηση σοκ: | Υψηλή |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Ανθεκτικότητα στο καιρό: | - Ναι, ναι. |
Κόκκινοι λαστιχένιοι τρέχοντας κόκκοι διαδρομής EPDM για την παιδική χαρά
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
8 χιλιοστών Γυμνάσιο Δρόμος Δρόμος Δρόμος Δρόμος Δρόμος Δρόμος
| Παιχνίδι:: | Διάδρομος |
|---|---|
| Δάχος:: | 8mm, 10mm, 13mm |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Εύκολη εγκατάσταση Ανθεκτική στη φωτιά τροχιά anti-UV
| Υλικό: | καουτσούκ |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Απορρόφηση σοκ: | Υψηλή |

