Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ iaaf athletic running track ] αγώνας 263 προϊόντα.
Η αναπνεύσιμη πλαστική τρέχοντας διαδρομή, υγρή χύνει την αθλητική δαπέδωση EPDM
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι Εγκατάστασης: | Καθορισμένο |
Αντιστατική συνθετική τρέχοντας αδιάβροχη καιρική αντίσταση διαδρομής
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Τρόποι Εγκατάστασης: | Καθορισμένο |
επιφάνεια χρώματος EPDM αντοχής διαδρομής 10mm λαστιχένια τρέχοντας
| Πάχος:: | 10mm |
|---|---|
| Χρώμα::: | προσαρμοσμένος |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Soundproof τρέχοντας διαδρομή πολυουρεθάνιου, συνθετική αθλητική διαδρομή RoHS
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Πολυουρεθάνιο Δημόσια πίστα τρέξιμου 10mm Πύργος τρέξιμου εξωτερικού
| Παιχνίδι:: | Πολυουρεθάνιο τροχιά τρέξιμου |
|---|---|
| Δάχος:: | 5mm, 8mm, 10mm, 13mm |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | > 40% |
Τροχιά για παιδική χαρά από καουτσούκ Τροχιά για τρέξιμο σχολείου 13mm Σύστημα σάντουιτς
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Υψηλή ανθεκτικότητα ομαλή αθλητική πίστα από καουτσούκ με καλή εξυπηρέτηση
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
|---|---|
| Αντίσταση στη φωτιά: | - Ναι, ναι. |
| Απορρόφηση σοκ: | Υψηλή |
UV υπαίθρια αθλητική πλήρης PU αντίστασης τρέχοντας διαδρομή με το πιστοποιητικό Iaaf
| υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Βενζόλιο: | Κανένας έλεγχος έξω |
Υπαίθρια τρέχοντας διαδρομή σταδίων, τρέχοντας διαδρομή ISO9001 EPDM
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή 13mm παιδικών χαρών πάχος για υπαίθριο
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |

