Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ iaaf athletic running track ] αγώνας 263 προϊόντα.
Το Iaaf ενέκρινε το αθλητικό δάπεδο διαδρόμων SPU από τον επαγγελματικό κατασκευαστή
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
|---|---|
| Αξία αντι-φωτογραφικών διαφανειών: | 56 (Bpn 20) |
| Σκληρότητα (ακτή Α), 20℃: | 47 |
Ψεκάζοντας τη λαστιχένια αθλητική διαδρομή 13mm επιστρώματος πάχος για τα σχολεία
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινος ή μπλε |
|---|---|
| Υλικά: | Polyurea πυριτίου |
| Πάχος: | 13mm ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
Λαστιχένιο UV αντι φωτογραφικών διαφανειών δαπέδων τρεξίματος Polyurea πυριτίου σάντουιτς αντι
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Στάδια και γυμναστήρια σχολικής διαδρομής |
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.2 |
Αντι UV φιλικός προς το περιβάλλον διαδρομής πολυουρεθάνιου λαστιχένιος αθλητικός
| πάχος: | 14mm |
|---|---|
| απορρόφηση κλονισμού: | >35% |
| παράγοντας τριβής: | 0,56 |
Αντι UV φιλικός προς το περιβάλλον διαδρομής πολυουρεθάνιου λαστιχένιος αθλητικός
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Φιλική προς το περιβάλλον συνθετική αθλητική διαδρομή IAAF Cerrified
| Εφαρμογή: | Αθλητική πίστα, πίστα και αθλητικό πεδίο |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινο, μπλε, πράσινο κλπ. |
| Χρήση: | Εσωτερικός και υπαίθριος |
Παντός καιρού συνθετική αθλητική διαδρομή 13mm λαστιχένιο δάπεδο διαδρομής Jogging επιστρώματος Spay
| Χρώμα:: | Κόκκινο, μπλε, πράσινο. |
|---|---|
| Υλικά:: | ΠΕ |
| Βενζόλιο: | Κανένας έλεγχος έξω |
Αντι UV λαστιχένια αθλητική διαδρομή
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό τρέχοντας δάπεδο διαδρομής |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή προσαρμοσμένο πάχος |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Γυμνάσια συνθετικό SPU που τρέχουν το αντι UV Ordorless δαπέδων
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Αντι PU ακίδων διάδρομος που δαπεδώνει τη UV απόδειξη
| Όνομα προϊόντων: | Αντι UV και PU αντι-ακίδων δάπεδο διαδρόμων |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού, %: | 38.9 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 1.74 |

