Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules sports playground flooring ] αγώνας 159 προϊόντα.
ISO μπλε EPDM κόκκοι καουτσούκ Αθλητικό πάτωμα Τρόπος τρέξιμου Πλατόπεδο
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κλπ. |
| Ονομασία του προϊόντος:: | Εξωτερικό Πλατόπεδο Αθλητισμού Γότσος Τρόπος Τρέξιμο EPDM Σκόνταρα καουτσούκ |
PU κόκκων EPDM τρέχοντας διαδρομή, τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς 13mm
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
τρέχοντας επιφάνεια ραδιοφωνικής αναμετάδοσης κόκκων διαδρομής EPDM συστημάτων σάντουιτς 13mm
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Φιλικό και UV ανθεκτικό EPDM λαστιχένιο δάπεδο Eco για την παιδική χαρά σχολικών παιδιών
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.5% |
Πλήρης PUR συνθετική πίστα εξωτερικού EPDM υγρό στρώμα πάτωμα διαδρόμου
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, Αδιάβροχο, Αντιστροχικό, διακοσμητικό |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
αντι UV EPDM λαστιχένιοι κόκκοι 3mm για το τεχνητό κίτρινο κόκκινο μπλε τύρφης
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας, αντιολισθητική |
Χρωματισμένος Soundproof UV ανθεκτικός δαπέδων κόκκων EPDM λαστιχένιος
| Υλικό:: | EPDM, σύνδεσμος PU |
|---|---|
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
| Χρονική ανοχή:: | 7-10 εργάσιμες ημέρες |
Τρέχοντας διαδρομής και παιδικών χαρών μπλε χρώμα ουρανού κόκκων Epdm λαστιχένιο
| Χρώμα:: | τα διάφορα φωτεινά χρώματα, μπορούν να προσαρμόσουν |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM =1:6 |
| Λειτουργία:: | Η προστασία ασφάλειας, διακόσμηση χρώματος, θόρυβος μειώνει |
EPDM λαστιχένιο αλκάλιο κόκκων διαδρομής αντοχής στις καιρικές συνθήκες τρέχοντας ανθεκτικό
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας |
Πράσινοι Infilling τύρφης Atrificial τιμών χρώματος ανταγωνιστικοί λαστιχένιοι κόκκοι Epdm
| Χρώμα:: | Διαφορετικά λαμπερά χρώματα για να διαλέξετε, μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | Συνδετικό PU: EPDM = 1: 6 ή 1:5.5 |
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, χρωματική διακόσμηση, μείωση του θορύβου |

