Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules sports playground flooring ] αγώνας 159 προϊόντα.
Ψίχουλο λαστιχένιο αντι UV Ecolastic παιδικών χαρών EPDM παιδιών
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κίτρινος, πορφυρός, κ.λπ. |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 0.52.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας |
2.0Mpa λαστιχένια υπαίθρια παιδική χαρά αντιολισθητικό ISO14001 κεραμιδιών
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Παιχνιδιού ανθεκτικό αντι UV όζοντος δαπέδων πάρκων λαστιχένιο
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κ.λπ. |
Διαδρόμων κοινοτικό Epdm λαστιχένιο αλκάλιο διάβρωσης δαπέδων αντι ανθεκτικό
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, προσαρμόστε |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές |
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
Το λαστιχένιο δάπεδο κόκκων EPDM, IAAF υγρό χύνει το λαστιχένιο δάπεδο
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
PU κόλλας πολυουρεθάνιου EPDM συγκολλητικός σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος
| Όνομα προϊόντων:: | PU σύνδεσμος, PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | δάπεδο παιδικών χαρών παιδιών, τρέχοντας διαδρομή, αθλητική δαπέδωση |
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Ισχυρή προσκόλληση, καλή σύνδεση |
Μη τοξικό λαστιχένιο δάπεδο EPDM
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μείγματος:: | PU Binder: EPDM granule = 1kg: 5,5kg ή 1kg:6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Διάφορο χρώμα χρωμάτων που διαρκεί αντι UV κόκκων Epdm το λαστιχένιο
| Χρώμα:: | τα διάφορα φωτεινά χρώματα για επέλεξαν, μπορούν να προσαρμόσουν |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM =1:6 ή 1:5.5 |
| Λειτουργία:: | Προστασία ασφάλειας, μείωση θορύβου, διακόσμηση χρώματος, |
Λούνα παρκ EPDM λαστιχένια αντοχή δαπέδων υψηλή
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM και PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων: | PU σύνδεσμος: EPDM granule=1: 5.5or 1:6 |
| Χρώμα: | Πράσινος, μπλε, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος. |
Λαστιχένιο δάπεδο διαδρομής EPDM Jogging, υπαίθρια λαστιχένια παιδική χαρά δαπέδων RoHS
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κλπ. |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |

