Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules sports playground flooring ] αγώνας 159 προϊόντα.
UV ανθεκτικό αθλητικό τρέχοντας να απορροφήσει κλονισμού πολυουρεθάνιου διαδρομών
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
13mm αδιάβροχος Soundproof αντιολισθητικός διαδρομής τρεξίματος σάντουιτς αθλητικός
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
τρέχοντας διαδρομή συστημάτων σάντουιτς 13mm
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης: | Σταθερός |
Λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή 13mm αθλητισμού συνθετική τρέχοντας διαδρομή
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Καλή αντοχή σε καιρικές συνθήκες Προστασία του περιβάλλοντος ΠΟ Τρόπος τρέξης κατασκευαστής Κίνας
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
Elasticity PU Running Track Anti Slidding Άνετο 13mm
| Υλικό: | ΠΕ |
|---|---|
| Thicknesss: | 13 χιλιοστά |
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | E1 |
αντι φωτογραφική διαφάνεια απορρόφησης κλονισμού διαδρομής 13mm Laaf συνθετική PU τρέχοντας
| Υλικό: | ΠΕ |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |
Κόκκινη τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου SBR φιλική προς το περιβάλλον
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |

