Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules sports playground flooring ] αγώνας 159 προϊόντα.
Συστήματα σάντουιτς δαπέδου 13 mm από καουτσούκ
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
PU διαδρόμων ταρτάν πλαστική αθλητική τρέχοντας αθλητική δαπέδωση διαδρομής
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Λαστιχένια αντοχή στις καιρικές συνθήκες EPDM που τρέχει αντι UV ανθεκτικό κόκκων διαδρομής
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας |
Συνθετικός αθλητικός αθλητισμός IAAF που δαπεδώνει τη λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς
| Πάχος:: | 13mm, ή προσαρμόζουν σύμφωνα με το αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Durable/UV ανθεκτικός/αντι-ολισθαίνοντας |
| χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κ.λπ. |
Σύνδεσμος EPDM SBR PU, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου για το τρέξιμο της διαδρομής
| Συνδέοντας λειτουργία:: | δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Εφαρμογή:: | Παιδική χαρά, σχολείο, εμπορικό κατοικημένο κτήριο |
Αντιθορυβική λαστιχένια γυμναστικής αντι δόνηση μορφής χαλιών τετραγωνική
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος με τους κόκκους EPDM |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Αντιδονητικός |
| Όνομα:: | Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής |
Αντιθορυβική λαστιχένια γυμναστικής αντι δόνηση μορφής χαλιών τετραγωνική
| χρώμα: | ροζ με τους κόκκους epdm |
|---|---|
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | αντιδονητικός |
| όνομα: | λαστιχένια χαλιά γυμναστικής |
CE Πολυουρεθάνιο Τρόπος Τρέξιμου 13mm Συνθετικός Τρόπος Τρέξιμου Γεώρημα Δρομολογίου
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό πάτωμα |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | > 40% |
Σχολικό Σύστημα Σάντουιτς Δρομολόγιο Δρομολόγιο Απορρόφηση Σοκ
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης:: | Εγκατάσταση επί τόπου με μηχανήματα και εργαλεία |
Αντι-ΥΡ PU δρομολόγιο ανακύκλωσης SBR καουτσούκ αντίσταση φθοράς πάτωμα διαδρόμου
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13 mm, ή πάχος ανά αίτηση |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |

