Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules sports playground flooring ] αγώνας 159 προϊόντα.
Ουρανού μπλε χρώματος αντοχής τρέχοντας διαδρομή αθλητισμού διαδρομής σάντουιτς τρέχοντας
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Στεγανοποιήστε την τρέχοντας διαδρομή 400m
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Αντιολισθητική PU τρέχοντας διαδρομή, συνθετική τρέχοντας διαδρομή 0.4Mpa
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
τρέχοντας διαδρομή 13mm PU, πλήρης τρέχοντας διαδρομή ταρτάν συστημάτων PUR
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Υψηλή UV PU αντίστασης τρέχοντας αντι ακίδα διαδρομής
| απορρόφηση κλονισμού: | >35 |
|---|---|
| σχέδιο:: | ψεκάζοντας επίστρωμα |
| εκτατή δύναμη: | >0.8Mpa |
RoHS PU Δρόμος τρέξιμου Ανεμόπλευτος Σύνθετος Αθλητικός Δρόμος Σύστημα Sandwich
| Αμήκρυνση κατά τη διάσπαση: | 1380,6% |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 mm, ή κατόπιν αιτήματος |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
Πλήρη PUR Εξωτερική Αθλητική Τρόπος Τρέξιμου από καουτσούκ Πιστοποιητικό IAAF
| Δάχος:: | 13mm, ή Προσαρμόστε ανά αίτηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο, κόκκινο ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό:: | Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες, Αντικατάρριψη, απορρόφηση κρούσεων |
PU RoHS τρέχοντας διαδρομή, αδιάβροχη συνθετική αθλητική διαδρομή
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm, ή ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Σύστημα Sandwich Τάρτανα Τρόπο Επαγγελματικό Εξωτερικό Τρόπο Τρέξιμου
| Δάχος:: | 13mm, ή ανά αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | αντι-ολίσθηση |
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κλπ. |
Λαστιχένια τρέχοντας τρέχοντας διαδρομή συστημάτων σάντουιτς καιρικής αντίστασης διαδρομής CE PU
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |

