Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules sports playground flooring ] αγώνας 159 προϊόντα.
Το σύστημα IAAF σάντουιτς πιστοποίησε τον τομέα αθλητικού αθλητισμού δαπεδώνοντας τη λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
| Δάχος:: | 13mm, ή προσαρμόστε σύμφωνα με το αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες/Αντικατάστατο στην ολίσθηση |
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο, κόκκινο ή προσαρμοσμένο |
Αντι- UV Συνθετική πίστα τρέξιμου 13mm Σπρέι Κορφή επιφάνειας πάτωμα διάδρομου
| Παιχνίδι:: | Αθλητική πίστα, αθλητικός διάδρομος |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Προστασία ασφαλείας, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
Υπαίθρια τρέχοντας διαδρομή σταδίων, τρέχοντας διαδρομή ISO9001 EPDM
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Μη τοξικό και αβλαβές τοποθετημένο σε στρώματα κινούμενο δάπεδο για την παιδική χαρά/τον παιδικό σταθμό
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |
| σκληρότητα: | 47 |
PU διαδρομής συνθετικού λάστιχου IAAF τρέχοντας αντι ολισθαίνοντας λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή κόκκων συνδέσμων και EPDM
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
PU συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου παιδικών χαρών λαστιχένιος άχρωμος σύνδεσμος για τα λαστιχένια κεραμίδια
| Όνομα προϊόντων:: | PU ανεφοδιασμού εργοστασίων άμεσα σύνδεσμος |
|---|---|
| Συνδέοντας λειτουργία:: | σύνδεση με SBR ή EPDM για την παιδική χαρά ή τρέχοντας εμφάνιση δαπέδων διαδρομής |
| Πρώτες ύλες:: | MDI, πολυαιθέρας, κ.λπ. |
Αντι-ΥΡ χρωματιστά ελαστικά πελετάκια για παιδική χαρά 1.5 mm EPDM ελαστικό δάπεδο
| Χρώμα:: | διάφορα λαμπερά χρώματα |
|---|---|
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Διαλυτό βαρύ μέταλλο: | Κανένας έλεγχος έξω |
Ανακυκλωμένη SBR ITF υπαίθρια λαστιχένια απόδειξη φορμών κόκκων γυμναστικής χαλιά
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος με τους κόκκους EPDM |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Να απορροφήσει κλονισμού, αντιολισθητικό |
| Όνομα:: | Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής |
Πλαστική επιφάνεια με ψεκασμό Γελοί από συνθετικό καουτσούκ Όλες οι καιρικές συνθήκες
| Χρώμα:: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πράσινο. |
|---|---|
| Σχήμα:: | Επιφάνεια ψεκασμού, επιφάνεια μετάδοσης |
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
Υγρός χύστε στο δάπεδο ψίχουλου EPDM το λαστιχένιο PU συνδέσμων πολυουρεθάνιου σύνδεσμο
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Εφαρμογή:: | Κατασκευή |

