Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules sports playground flooring ] αγώνας 159 προϊόντα.
Υγρός χύστε σε EPDM τη λαστιχένια γυμναστική δαπεδώνοντας τους μπλε λαστιχένιους κόκκους
| Όνομα προϊόντων:: | Δάπεδο EPDM, λαστιχένιο δάπεδο EPDM |
|---|---|
| Δομή προϊόντων::: | PU σύνδεσμος: EPDM=1: 6 |
| Χρήση:: | Τομέας άσκησης, παιδική χαρά, αθλητικός τομέας, τομέας ικανότητας |
αντοχή κόκκων 4mm υπαίθρια ανακυκλωμένη λαστιχένια
| Χρώμα:: | Κόκκινα, μπλε, διάφορα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Τυποποιημένα μεγέθη:: | 14mm, ή σύμφωνα με το requst |
Πράσινο EPDM λαστιχένιο ψίχουλο IAAF για την αθλητική τρέχοντας διαδρομή
| Χρώμα:: | Τα κόκκινα, πράσινα, μπλε, διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM=1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
Wet Pour With PU Binder Red Color Rubber Granules EPDM
| Υλικό:: | Λάστιχο EPDM |
|---|---|
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κ.λπ. |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Πορφυροί λαστιχένιοι κόκκοι για την τεχνητή όξινη αλκαλική αντίσταση τύρφης
| Υλικό:: | Καουτσούκ αιθυλενοπροπυλενίου-διενοτερπολυμερούς |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, κίτρινο, μπλε, πορτοκαλί, μωβ κλπ. |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5 - 2,0 mm, 0,5-2,5 mm |
Ο αγωνιστικός χώρος υγρός χύνει στους λαστιχένιους κόκκους το ελαστικό εμφανιμένος υλικό
| Χρώμα:: | Κόκκινο, Μπλε, Οραντζ, Γκρέν, διάφορα χρώματα |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Χρωματική διακόσμηση, προστασία ασφαλείας |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 0.5-1mm.1-2mm.2-4mm.3-5mm, 0.5-1mm 1-2mm 2-4mm 3-5mm, Προσαρμοσμένο |
ΣΟ-S06 πράσινος κίνηση τοποθετημένος σε στρώματα τοξικός υψηλός ελαστικός πατωμάτων μη
| Χρώμα: | κόκκινος πράσινος ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.5 |
| Η αξία springback: | 26 |
Κινώντας την τοποθετημένη σε στρώματα προστασία του περιβάλλοντος δαπέδων EPDM λαστιχένια αβλαβή
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολικό διαδρομή ή πάρκο |
| Ποσοστό αποκατάστασης Compreesion: | 98.1 |
Εξωτερικό κόκκινο EPDM καουτσούκ πάτωμα Αντίσταση στην οξείδωση Πολυχρωματικό
| Υλικό: | EPDM |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
| Τυποποιημένα μεγέθη: | 00,5-1,5mm, 0,5-2,5mm, 1-3mm, 2-4mm |
Αντιστατικό λαστιχένιο δάπεδο EPDM, ασφαλές υπαίθριο δάπεδο παιδιών του ISO
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κλπ. |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |

