Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules sports playground flooring ] αγώνας 159 προϊόντα.
Τα μπλε υπαίθρια λαστιχένια χαλιά παιδικών χαρών υγρά χύνουν τους κόκκους EPDM
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Λαστιχένιοι κόκκοι IAAF EPDM, παιδιών λαστιχένιοι κόκκοι χλόης παιδικών χαρών τεχνητοί
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντων:: | Κόκκοι EPDM για τους τεχνητούς λαστιχένιους κόκκους υλικών πληρώσεως EPDM παιδικών χαρών παιδιών χλό |
Αδιάβροχο Πλατόπεδο Ρουχούμι Σκόντα Θερμική μόνωση πολύχρωμα
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κλπ. |
| Ονομασία του προϊόντος:: | Χρωματιστή πίστα / παιδική χαρά EPDM κόκκοι καουτσούκ |
EPDM Σκόκοι Γεμίσματος EPDM Γόμα Υποστρώματα Αντίσταση σε αλκαλία Παιχτερή
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κλπ. |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Πλατόπεδο Εξωτερικό EPDM Γόμα Γόμα Θερμική μόνωση Πλούσιο χρώμα
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 8%-20%, κλπ. |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Anti UV Color Lasting EPDM Rubber Granules
| Χρώμα:: | Μπλε, Κόκκινο, Κίτρινο, Μωβ, Πράσινο, διάφορα έντονα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό:: | καουτσούκ αιθυλενίου-προπυλενίου-διενίου-τριπολυμερούς |
| Τυποποιημένα μεγέθη:: | 0,5-1,5mm, 1-2,5mm, 1-3mm. 2-4mm, ανά αίτημα |
Κόκκινη τοποθετημένη σε στρώματα κινούμενη αδιάβροχη Soundproof αντι φωτογραφική διαφάνεια δαπέδων EPDM λαστιχένια
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολικές πίστες και γυμναστήρια |
| Ποσοστό ανάκτησης από συμπίεση: | 98.3 |
Χρωματιστή Πλατεία Περπατητόδρομος EPDM Γόμα Υψηλή ελαστικότητα
| Ονομασία του προϊόντος:: | Επεξεργασμένα έδαφη από EPDM, έδαφη από καουτσούκ EPDM, έδαφη από κόκκους EPDM |
|---|---|
| Δομή προϊόντος:: | EPDM Αναμειγνύεται με σύνδεσμο PU και λιθοποιείται στο έδαφος |
| Εφαρμογή:: | Δρόμος για τρέξιμο, γυμναστήριο, χώρος άσκησης, αθλητισμός και παιδική χαρά |
Υγρό δάπεδο παιδικών χαρών κόκκων συνδέσμων EPDM πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιο
| Υλική δομή:: | 200kg/Barrel/250kg/Barrel |
|---|---|
| Η αξία Springback:: | 26mm |
| Εφαρμογή:: | Εμπορικό κατοικημένο κτήριο |
Ιααφ Δρόμος τρέξιμου Αθλητικός χώρος παιχνιδιού Αντι- UV φωτεινό χρώμα EPDM κόκκοι καουτσούκ
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.5% |
| Η αξία springback: | 30% |

