Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules sports playground flooring ] αγώνας 159 προϊόντα.
Εξωτερικά κόκκοι EPDM από καουτσούκ Αντιστατική θερμική μόνωση πολύχρωμα
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κλπ. |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Πράσινο πολυουρεθάνιου αντι UV κόκκων συνδέσμων λαστιχένιο για την παιδική χαρά
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορεί να ελέγξει το διάγραμμα χρώματος |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία ασφάλειας |
Αδιάβροχη αθλητική παιδική χαρά δαπέδων ISO9001 EPDM λαστιχένια
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κ.λπ. |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Πράσινο δάπεδο συνθετικού λάστιχου Soundproof με τους κόκκους EPDM
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κ.λπ. |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
EPDM υγρό χύνει στην ασφάλεια το λαστιχένιο δάπεδο αντιστατική όξινη αντίσταση
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κ.λπ. |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
IAAF μπλε Jogging θερμική μόνωση δαπέδων διαδρομής λαστιχένια
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κ.λπ. |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Εξωτερικά πολύχρωμα κόκκοι EPDM από καουτσούκ
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κλπ. |
| Ονομασία του προϊόντος:: | Εξωτερικά καουτσούκ για το άθλημα, επιφανειακά καουτσούκ για το τρέξιμο, EPDM, κόκκοι καουτσούκ |
Τρέχοντας διαδρομή παιδικών χαρών παιδιών κόκκων ουρανού μπλε EPDM λαστιχένια
| Χρώμα:: | Μπλε, κόκκινο, πράσινο, κλπ. |
|---|---|
| Υλικό:: | Καουτσούκ αιθυλενοπροπυλενίου-διενοτερπολυμερούς |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 2-4mm, κλπ. |
Ελαστικός UV ανθεκτικός ψίχουλου παιδικών χαρών λαστιχένιος κανένας εξασθενίζοντας λαστιχένιος κόκκος EPDM
| Χρώμα:: | Τα κόκκινα, πράσινα, μπλε, κίτρινα, πορφυρά, διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | EPDM: PU=1: 5.5 ή 1:6 |
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM που δαπεδώνουν το λούνα παρκ περιοχής άσκησης
| Υλικό:: | Κόκκοι EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Μέγεθος:: | 14mm, ή ανά αίτημα |

