Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules sports playground flooring ] αγώνας 159 προϊόντα.
Κόκκοι από καουτσούκ EPDM Level Anti UV IAAF για δάπεδα παιδικής χαράς
| Χρώμα:: | Κόκκινο, Μπλε, Πράσινο, διάφορα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Τυποποιημένα μεγέθη:: | 0,5-1,5mm, 1-3m, 2-4mm ή σύμφωνα με το αίτημα |
Ελαστικό δάπεδο πίστας τζόκινγκ EPDM
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κ.λπ. |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Διαλυτικός ελεύθερος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος για τους κόκκους EPDM
| Όνομα προϊόντων:: | PU σύνδεσμος, PU κόλλα, PU κόλλα |
|---|---|
| εφαρμογή:: | Τρέχοντας διαδρομή, αθλητισμός που δαπεδώνει, δάπεδο παιδικών χαρών |
| Τύπος:: | Σύνδεσμος EPDM PU, σύνδεσμος SBR PU |
Σχολική ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΓΟΥΡΚΑ ΚΑΥΡΙΚΟΣ, ΚΙΛΟΣ ΓΟΥΡΚΑ ΚΑΥΡΙΚΟΣ
| Υλικό:: | EPDM, σύνδεσμος PU |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης:: | Συνδετικό PU: κόκκοι EPDM = 1kg: 5,5kg ή 1kg:6kg |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Διαφορετικά φωτεινά χρώματα EPDM κόκκους καουτσούκ για τα πατώματα παιχνιδιών ασφαλείας
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.5% |
| Η αξία springback: | 30% |
Κόκκινοι λαστιχένιοι τρέχοντας κόκκοι διαδρομής EPDM για την παιδική χαρά
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Αθλητική παιδική χαρά δαπέδων διαδρομής IAAF τρέχοντας που εμφανίζεται τους λαστιχένιους κόκκους EPDM
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, πορτοκαλί, προσαρμόστε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Προσαρμοσμένο |
EPDM Granule Red PU Running Track Full Pour Polyurethane Binder (Κόκκινο EPDM κόκκινο ΠΥ)
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| Δάχος: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | > 35% |
PU σάντουιτς κόκκων 13mm EPDM αθλητική τρέχοντας διαδρομή Soundproof
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13 mm πάχος διεθνούς προτύπου ή προσαρμογή |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
PU σάντουιτς κόκκων 13mm EPDM τρέχοντας διαδρομή για τη γυμναστική και το στάδιο
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13 mm πάχος διεθνούς προτύπου ή προσαρμογή |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |

