Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules sports playground flooring ] αγώνας 159 προϊόντα.
Σύνθετο PU τροχιά τρέξιμου θερμικής μόνωσης πλαστικό πάτωμα διαδρόμου
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
IAAF Συνθετική τροχιά τρέξιμου για όλα τα καιρικά φαινόμενα Θερμική μόνωση πάτωμα διαδρόμου
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης:: | Εγκατάσταση επί τόπου με μηχανήματα και εργαλεία |
το διεθνές πρότυπο IAAF 13mm ενέκρινε τα αντι UV εμφανιμένος υλικά αθλητικών τομέων για την αθλητική τρέχοντας διαδρομή
| Δάχος:: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Πιστοποιητικά:: | Δελτίο ΕΚ 6-1994, σημείο 2.1. |
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε. |
Πλαστικό 13mm Συνθετική τροχιά για τρέξιμο Αντίσταση στο καιρό Σύστημα σάντουιτς
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm διεθνές πάχος πρότυπο, ή πάχος μπορεί να προσαρμόσει |
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | E1 |
Αντι-Σπικ πολύχρωμη πίστα τρέξιμου PU πίστα τρέξιμου με πιστοποιητικό Iaaf
| Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Ποσοστό απορρόφησης κρούσης, %: | 38.9-40.1 |
Αθλητική PU τρέχοντας διαδρομής αθλητική δαπέδωση διαδρόμων ταρτάν πλαστική
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Αθλητισμός που δαπεδώνει τον αθλητικό PU τρέχοντας πλαστικό διάδρομο ταρτάν διαδρομής
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Διαφανής σύνδεσμος ένα πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος συστατικό PU σύνδεσμος
| Όνομα προϊόντων:: | PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου, PU κόλλα |
|---|---|
| Συνδέοντας λειτουργία:: | σύνδεση με SBR ή EPDM |
| εφαρμογή:: | PU σύνδεσμος για το τρέξιμο του δαπέδου διαδρομής και παιδικών χαρών |
Τρέξιμο του λαστιχένιου πολυαιθέρα MDI συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου διαδρομής
| Όνομα προϊόντων:: | PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου, PU κόλλα |
|---|---|
| Συνδέοντας λειτουργία:: | σύνδεση με SBR ή EPDM |
| εφαρμογή:: | PU σύνδεσμος για το τρέξιμο του δαπέδου διαδρομής και παιδικών χαρών |
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή IAAF
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Protetion, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |

