Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm granules sports playground flooring ] αγώνας 159 προϊόντα.
Το ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες καουτσούκ EPDM μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε παιδικές χαρές/παρκ/παρέατα διασκέδασης
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Ποσοστό ανάκτησης από συμπίεση: | 98.5% |
| Η αξία springback: | 26MM |
Αθλητισμός SPU που δαπεδώνει την καιρική ανθεκτική τρέχοντας διαδρομή 13mm πάχος
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10 έτη |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Συνθετικό πολυουρεθάνιο που τρέχει τις αθλητικές διαδρομές για την παιδική χαρά
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Γυμνάσια συνθετικό SPU που τρέχουν το αντι UV Ordorless δαπέδων
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Soundproof δάπεδο SPU για το τρέχοντας υλικό δαπέδων διαδρομής σάντουιτς
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Φιλική προς το περιβάλλον λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή EPDM
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Λαστιχένιες τρέχοντας διαδρομές RoHS αθλητικού κέντρου, διαδρομή IAAF EPDM Jogging
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Αντι PU ακίδων διάδρομος που δαπεδώνει τη UV απόδειξη
| Όνομα προϊόντων: | Αντι UV και PU αντι-ακίδων δάπεδο διαδρόμων |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού, %: | 38.9 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 1.74 |
ΣΟ-S05H 9mm καρφώνει τον τρέχοντας PU διάδρομο δαπεδώνοντας αντι Skiding
| Χρώμα: | κόκκινος, πράσινος κίτρινος, και μπλε |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | 39.3 |
| Εκτατή δύναμη: | 0.62mpa |
Εγκεκριμένη IAAF αθλητική λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή συστημάτων σάντουιτς ραδιοφωνικής αναμετάδοσης ουρανού μπλε EPDM
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε. |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή προσαρμόστε το πάχος |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | 38.9% |

