Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm children playground rubber flooring ] αγώνας 96 προϊόντα.
PU κόλλας πολυουρεθάνιου EPDM συγκολλητικός σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος
| Όνομα προϊόντων:: | PU σύνδεσμος, PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | δάπεδο παιδικών χαρών παιδιών, τρέχοντας διαδρομή, αθλητική δαπέδωση |
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Ισχυρή προσκόλληση, καλή σύνδεση |
Εξωτερικά κόκκοι EPDM από καουτσούκ Αντιστατική θερμική μόνωση πολύχρωμα
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κλπ. |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Πράσινοι Infilling τύρφης Atrificial τιμών χρώματος ανταγωνιστικοί λαστιχένιοι κόκκοι Epdm
| Χρώμα:: | Διαφορετικά λαμπερά χρώματα για να διαλέξετε, μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | Συνδετικό PU: EPDM = 1: 6 ή 1:5.5 |
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, χρωματική διακόσμηση, μείωση του θορύβου |
Ταρτάν αθλητικό τρέχοντας διαδρομής μπλε χρώμα IAAF κόκκων Epdm λαστιχένιο επικυρωμένο
| Χρώμα:: | Διαφορετικά λαμπερά χρώματα για να διαλέξετε, μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | Συνδετικό PU: EPDM = 1: 6 ή 1:5.5 |
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, χρωματική διακόσμηση, μείωση του θορύβου |
PU κόκκων EPDM τρέχοντας διαδρομή, τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς 13mm
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Τεχνητό Infilling IAAF χλόης τρέχοντας διαδρομής πράσινο χρώμα κόκκων Epdm λαστιχένιο
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, προσαρμόστε |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές |
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
Αντι-ΥΡ PU δρομολόγιο ανακύκλωσης SBR καουτσούκ αντίσταση φθοράς πάτωμα διαδρόμου
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13 mm, ή πάχος ανά αίτηση |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
Αθλητική παιδική χαρά δαπέδων διαδρομής IAAF τρέχοντας που εμφανίζεται τους λαστιχένιους κόκκους EPDM
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, πορτοκαλί, προσαρμόστε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Προσαρμοσμένο |
Αδιαμφισβήτητα όμορφα χρώματα EPDM κόκκοι καουτσούκ για διακόσμηση δαπέδων
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Η αξία springback: | 26MM |
Αθλητισμός SPU που δαπεδώνει την καιρική ανθεκτική τρέχοντας διαδρομή 13mm πάχος
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10 έτη |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |

