Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm children playground rubber flooring ] αγώνας 96 προϊόντα.
Διαδρόμων κοινοτικό Epdm λαστιχένιο αλκάλιο διάβρωσης δαπέδων αντι ανθεκτικό
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, προσαρμόστε |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές |
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
Τρέχοντας διαδρομή παιδικών χαρών παιδιών κόκκων ουρανού μπλε EPDM λαστιχένια
| Χρώμα:: | Μπλε, κόκκινο, πράσινο, κλπ. |
|---|---|
| Υλικό:: | Καουτσούκ αιθυλενοπροπυλενίου-διενοτερπολυμερούς |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 2-4mm, κλπ. |
Soundproof λαστιχένιο δάπεδο EPDM, εσωτερικό δάπεδο παιδικών χαρών
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κ.λπ. |
Παιχνιδιού ανθεκτικό αντι UV όζοντος δαπέδων πάρκων λαστιχένιο
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κ.λπ. |
Το λαστιχένιο δάπεδο κόκκων EPDM, IAAF υγρό χύνει το λαστιχένιο δάπεδο
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Τα μπλε υπαίθρια λαστιχένια χαλιά παιδικών χαρών υγρά χύνουν τους κόκκους EPDM
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Μη τοξικό λαστιχένιο δάπεδο EPDM
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μείγματος:: | PU Binder: EPDM granule = 1kg: 5,5kg ή 1kg:6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Αντιστατικό λαστιχένιο δάπεδο EPDM, ασφαλές υπαίθριο δάπεδο παιδιών του ISO
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κλπ. |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Εξωτερικό κόκκινο EPDM καουτσούκ πάτωμα Αντίσταση στην οξείδωση Πολυχρωματικό
| Υλικό: | EPDM |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
| Τυποποιημένα μεγέθη: | 00,5-1,5mm, 0,5-2,5mm, 1-3mm, 2-4mm |
Λούνα παρκ EPDM λαστιχένια αντοχή δαπέδων υψηλή
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM και PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων: | PU σύνδεσμος: EPDM granule=1: 5.5or 1:6 |
| Χρώμα: | Πράσινος, μπλε, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος. |

