Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm children playground rubber flooring ] αγώνας 96 προϊόντα.
Πράσινο πολυουρεθάνιου αντι UV κόκκων συνδέσμων λαστιχένιο για την παιδική χαρά
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορεί να ελέγξει το διάγραμμα χρώματος |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία ασφάλειας |
1.5mm Πλατόπεδο EPDM Granules Rubber Crumb Ανακυκλωμένη πίστα τρέξιμου
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορείτε να ελέγξετε χρωματικό διάγραμμα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 00,5-1,5 χιλιοστών, 1-3 χιλιοστών, 2-4 χιλιοστών, προσαρμοσμένο. |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία της ασφάλειας |
2.0Mpa λαστιχένια υπαίθρια παιδική χαρά αντιολισθητικό ISO14001 κεραμιδιών
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
PU συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου παιδικών χαρών λαστιχένιος άχρωμος σύνδεσμος για τα λαστιχένια κεραμίδια
| Όνομα προϊόντων:: | PU ανεφοδιασμού εργοστασίων άμεσα σύνδεσμος |
|---|---|
| Συνδέοντας λειτουργία:: | σύνδεση με SBR ή EPDM για την παιδική χαρά ή τρέχοντας εμφάνιση δαπέδων διαδρομής |
| Πρώτες ύλες:: | MDI, πολυαιθέρας, κ.λπ. |
Μη εξασθενίζοντας EPDM άνευ ραφής δαπέδων επιφάνεια παιδικών χαρών παιδιών EPDM λαστιχένια
| Όνομα προϊόντων:: | Δάπεδο EPDM, λαστιχένιο δάπεδο EPDM, λαστιχένιο δάπεδο EPDM |
|---|---|
| Δομή προϊόντων::: | EPDM που αναμιγνύει με PU το σύνδεσμο και την επίστρωση |
| Εφαρμογή:: | Πορεία περιπάτων, παιδική χαρά παιδιών, αθλητικός τομέας, τομέας ικανότητας, τομέας άσκησης |
Κόκκοι από καουτσούκ EPDM Level Anti UV IAAF για δάπεδα παιδικής χαράς
| Χρώμα:: | Κόκκινο, Μπλε, Πράσινο, διάφορα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Τυποποιημένα μεγέθη:: | 0,5-1,5mm, 1-3m, 2-4mm ή σύμφωνα με το αίτημα |
Υγρός χύστε σε EPDM τη λαστιχένια γυμναστική δαπεδώνοντας τους μπλε λαστιχένιους κόκκους
| Όνομα προϊόντων:: | Δάπεδο EPDM, λαστιχένιο δάπεδο EPDM |
|---|---|
| Δομή προϊόντων::: | PU σύνδεσμος: EPDM=1: 6 |
| Χρήση:: | Τομέας άσκησης, παιδική χαρά, αθλητικός τομέας, τομέας ικανότητας |
Πράσινο EPDM λαστιχένιο ψίχουλο IAAF για την αθλητική τρέχοντας διαδρομή
| Χρώμα:: | Τα κόκκινα, πράσινα, μπλε, διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM=1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
αντοχή κόκκων 4mm υπαίθρια ανακυκλωμένη λαστιχένια
| Χρώμα:: | Κόκκινα, μπλε, διάφορα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Τυποποιημένα μεγέθη:: | 14mm, ή σύμφωνα με το requst |
Τρέξιμο του λαστιχένιου πολυαιθέρα MDI συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου διαδρομής
| Όνομα προϊόντων:: | PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου, PU κόλλα |
|---|---|
| Συνδέοντας λειτουργία:: | σύνδεση με SBR ή EPDM |
| εφαρμογή:: | PU σύνδεσμος για το τρέξιμο του δαπέδου διαδρομής και παιδικών χαρών |

