Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm children playground rubber flooring ] αγώνας 96 προϊόντα.
οι τοξικοί EPDM λαστιχένιοι κόκκοι 4mm μη υγροί χύνουν σε ισχύ
| Όνομα προϊόντων:: | Κόκκος EPDM, λαστιχένιος κόκκος EPDM, μόριο EPDM, κ.λπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Παιδική χαρά, αθλητικός τομέας, τρέχοντας διαδρομή, τεχνητό infilling τύρφης |
| Πιστοποιητικά:: | RoHS, CE ISO9001 και ISO14001, SGS, κ.λπ. |
ελαστικοί EPDM 4mm λαστιχένιοι σβόλοι κόκκων μαξιλαριών για το τρέξιμο της διαδρομής
| Χρώμα: | Μπλε, μπλε ουρανού |
|---|---|
| Λειτουργία: | Η προστασία ασφάλειας, μειώνει ελαστικό |
| Όνομα προϊόντων: | Κόκκοι EPDM, λάστιχο EPDM |
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM που δαπεδώνουν το λούνα παρκ περιοχής άσκησης
| Υλικό:: | Κόκκοι EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Μέγεθος:: | 14mm, ή ανά αίτημα |
Πορφυροί λαστιχένιοι κόκκοι για την τεχνητή όξινη αλκαλική αντίσταση τύρφης
| Υλικό:: | Καουτσούκ αιθυλενοπροπυλενίου-διενοτερπολυμερούς |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, κίτρινο, μπλε, πορτοκαλί, μωβ κλπ. |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5 - 2,0 mm, 0,5-2,5 mm |
EPDM λαστιχένιο αλκάλιο κόκκων διαδρομής αντοχής στις καιρικές συνθήκες τρέχοντας ανθεκτικό
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας |
Υπαίθρια χαλιά ISO14001 παιδικών χαρών παιδικών χαρών παιδιών μη τοξικά
| Υλικό:: | EPDM, σύνδεσμος PU |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης:: | PU:EPDM = 1kg:5.5kg ή 1kg:6kg |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
λαστιχένια αντίσταση γήρανσης δικαστηρίου αθλητικών δαπέδων κόκκων 2.5mm EPDM
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κλπ. |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Κόκκινος αντι UV αθλητισμός EPDM που δαπεδώνει το λαστιχένιο χαλί πορειών EPDM περιπάτων
| Όνομα προϊόντων:: | Λαστιχένιο δάπεδο EPDM, δαπέδωση κόκκων EPDM |
|---|---|
| Δομή προϊόντων::: | Μίγμα EPDM με PU |
| Εφαρμογή:: | Διαδρομή Jogging, πορεία περιπάτων, τομέας ικανότητας, τομέας άσκησης, αθλητισμός και έδαφος παιχνιδ |
Τρέχοντας Infilling τύρφης διαδρομής τους τεχνητούς λαστιχένιους κόκκους IAAF FIFA Epdm επικυρωμένη
| Χρώμα:: | τα διάφορα φωτεινά χρώματα, μπορούν να προσαρμόσουν |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM =1:6 |
| Λειτουργία:: | Η προστασία ασφάλειας, διακόσμηση χρώματος, θόρυβος μειώνει |
Διάφορο χρώμα χρωμάτων που διαρκεί αντι UV κόκκων Epdm το λαστιχένιο
| Χρώμα:: | τα διάφορα φωτεινά χρώματα για επέλεξαν, μπορούν να προσαρμόσουν |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM =1:6 ή 1:5.5 |
| Λειτουργία:: | Προστασία ασφάλειας, μείωση θορύβου, διακόσμηση χρώματος, |

