Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm children playground rubber flooring ] αγώνας 96 προϊόντα.
Γυμνάσια συνθετικό SPU που τρέχουν το αντι UV Ordorless δαπέδων
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Λαστιχένια αντοχή στις καιρικές συνθήκες EPDM που τρέχει αντι UV ανθεκτικό κόκκων διαδρομής
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας |
Στεγανοποιήστε την τρέχοντας διαδρομή 400m
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Αντιολισθητική PU τρέχοντας διαδρομή, συνθετική τρέχοντας διαδρομή 0.4Mpa
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
τρέχοντας διαδρομή 13mm PU, πλήρης τρέχοντας διαδρομή ταρτάν συστημάτων PUR
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Υψηλή UV PU αντίστασης τρέχοντας αντι ακίδα διαδρομής
| απορρόφηση κλονισμού: | >35 |
|---|---|
| σχέδιο:: | ψεκάζοντας επίστρωμα |
| εκτατή δύναμη: | >0.8Mpa |

