Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm children playground rubber flooring ] αγώνας 96 προϊόντα.
Σχολική ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΓΟΥΡΚΑ ΚΑΥΡΙΚΟΣ, ΚΙΛΟΣ ΓΟΥΡΚΑ ΚΑΥΡΙΚΟΣ
| Υλικό:: | EPDM, σύνδεσμος PU |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης:: | Συνδετικό PU: κόκκοι EPDM = 1kg: 5,5kg ή 1kg:6kg |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
UV χρώμα αντίστασης που διαρκεί τα λαστιχένια κεραμίδια πατωμάτων δαπέδων ITF EPDM EPDM
| Όνομα προϊόντων:: | Λαστιχένιο δάπεδο EPDM, δαπέδωση κόκκων EPDM |
|---|---|
| Δομή προϊόντων::: | Μίγμα EPDM με PU |
| Εφαρμογή:: | Διαδρομή Jogging, πορεία περιπάτων, τομέας ικανότητας, τομέας άσκησης, αθλητισμός και έδαφος παιχνιδ |
Κόκκινος UV ανθεκτικός επιφάνειας διαδρομής Jogging δαπέδων EPDM λαστιχένιος
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κ.λπ. |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Κινώντας την τοποθετημένη σε στρώματα προστασία του περιβάλλοντος δαπέδων EPDM λαστιχένια αβλαβή
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολικό διαδρομή ή πάρκο |
| Ποσοστό αποκατάστασης Compreesion: | 98.1 |
Κόκκινη τοποθετημένη σε στρώματα κινούμενη αδιάβροχη Soundproof αντι φωτογραφική διαφάνεια δαπέδων EPDM λαστιχένια
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολικές πίστες και γυμναστήρια |
| Ποσοστό ανάκτησης από συμπίεση: | 98.3 |
Το ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες καουτσούκ EPDM μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε παιδικές χαρές/παρκ/παρέατα διασκέδασης
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Ποσοστό ανάκτησης από συμπίεση: | 98.5% |
| Η αξία springback: | 26MM |
λαστιχένιο δάπεδο παιδικών χαρών ικανότητας κόκκων 3mm EPDM αντιολισθητικό
| Χρώμα:: | τα διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM=1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
Λαστιχένιοι κόκκοι IAAF EPDM, παιδιών λαστιχένιοι κόκκοι χλόης παιδικών χαρών τεχνητοί
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντων:: | Κόκκοι EPDM για τους τεχνητούς λαστιχένιους κόκκους υλικών πληρώσεως EPDM παιδικών χαρών παιδιών χλό |
Anti UV Color Lasting EPDM Rubber Granules
| Χρώμα:: | Μπλε, Κόκκινο, Κίτρινο, Μωβ, Πράσινο, διάφορα έντονα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό:: | καουτσούκ αιθυλενίου-προπυλενίου-διενίου-τριπολυμερούς |
| Τυποποιημένα μεγέθη:: | 0,5-1,5mm, 1-2,5mm, 1-3mm. 2-4mm, ανά αίτημα |
3mm χρωματισμένη λαστιχένια υψηλή ελαστικότητα προστασίας ασφάλειας κόκκων
| Χρώμα: | Μπλε, μπλε ουρανού |
|---|---|
| Λειτουργία: | Η προστασία ασφάλειας, μειώνει ελαστικό |
| Όνομα προϊόντων: | Κόκκοι EPDM, λάστιχο EPDM |

