Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ epdm children playground rubber flooring ] αγώνας 96 προϊόντα.
Wet Pour With PU Binder Red Color Rubber Granules EPDM
| Υλικό:: | Λάστιχο EPDM |
|---|---|
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κ.λπ. |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Τρέχοντας διαδρομής και παιδικών χαρών μπλε χρώμα ουρανού κόκκων Epdm λαστιχένιο
| Χρώμα:: | τα διάφορα φωτεινά χρώματα, μπορούν να προσαρμόσουν |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM =1:6 |
| Λειτουργία:: | Η προστασία ασφάλειας, διακόσμηση χρώματος, θόρυβος μειώνει |
Τεχνητοί Infilling τύρφης χλόης συνθετικοί λαστιχένιοι κόκκοι Epdm μη τοξικοί
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, κλπ, μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, Προσαρμοσμένο |
ΣΟ-S06 πράσινος κίνηση τοποθετημένος σε στρώματα τοξικός υψηλός ελαστικός πατωμάτων μη
| Χρώμα: | κόκκινος πράσινος ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.5 |
| Η αξία springback: | 26 |
Υψηλή αναπήδηση να μην εξασθενίσουν αντι UV υψηλό ελαστικό πατωμάτων κίνησης τοποθετημένο σε στρώματα Epdm
| Χρώμα: | Πράσινος και μπλε |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σχολικά στάδια και γυμναστήρια και πάρκο |
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.2 |
Κίνηση EPDM που δαπεδώνει την κολλοειδή κόλλα τμημάτων μορίων ενιαία που αναμιγνύει την επίστρωση
| Χρώμα: | κόκκινος πράσινος ή προσαρμόζει |
|---|---|
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.4 |
| Η αξία springback: | 25mm |
Αντι-ΥΡ χρωματιστά ελαστικά πελετάκια για παιδική χαρά 1.5 mm EPDM ελαστικό δάπεδο
| Χρώμα:: | διάφορα λαμπερά χρώματα |
|---|---|
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Διαλυτό βαρύ μέταλλο: | Κανένας έλεγχος έξω |
λαστιχένιοι κόκκοι 0.5mm EPDM για την προστασία ασφάλειας παιδικών χαρών
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας, αντιολισθητική |
Υγρός χύστε στο ψίχουλο το λαστιχένιο σύνδεσμο πολυουρεθάνιου διαφανής σύνδεσμος EPDM
| Όνομα προϊόντων:: | PU κόλλα, PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| εφαρμογή:: | Τρέχοντας διαδρομή που εμφανίζεται, αθλητισμός που δαπεδώνει το επίστρωμα, δάπεδο παιδικών χαρών |
| Τύπος:: | Ένα συστατικό PU |
Μη εξασθενίζοντας λαστιχένιοι κόκκοι Jogging χρωματισμένο διαδρομή EPDM EPDM
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορεί να ελέγξει το διάγραμμα χρώματος |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία ασφάλειας |

