Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ spu acrylic sports flooring ] αγώνας 308 προϊόντα.
Μπλε αντιολισθητικός UV ανθεκτικός αθλητικού δικαστηρίου κατωφλιών πολυ
| Παιχνίδι:: | Διάφορη αθλητική δαπέδωση, καλαθοσφαίριση, πετοσφαίριση, μπάντμιντον, αντισφαίριση, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
Πράσινο σκληρό δάπεδο μετάβασης SPU μη τοξικό με το μαλακό μαξιλάρι αναπήδησης
| Όνομα: | Πράσινη επαγγελματικής αναπήδησης μαξιλαριών, μαλακής και σκληρής αθλητική δαπέδωση μετάβασης SPU, μ |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος |
| Εκτατή επιμήκυνση, %: | 1108 |
PU πυριτίου δαπέδων ITF SPU ακρυλική αντίσταση ύδατος
| Παιχνίδι:: | γήπεδο μπάσκετ |
|---|---|
| Πάχος:: | 8mm |
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο πυριτίου |
Υπαίθριο συνθετικό πυρίτιο PU δαπέδων γήπεδο μπάσκετ
| Παιχνίδι:: | Δάπεδο γήπεδο μπάσκετ |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Πιστοποιητικό:: | ITF, IAAF |
Υψηλότερος PU πυριτίου απορρόφησης αντίκτυπου αθλητισμός που τρέχει το δάπεδο διαδρομής/διαδρόμων
| Υλικό: | SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Ψηλή παραμόρφωση: | 1.48 |
Περιβαλλοντικά φιλικό υψηλό αντίστροφο προσαρμοσμένο γήπεδο τένις πυριτίου PU με ITF
| Υλικό: | Ακρυλικό SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/μπλε/ |
| Δάχος: | 3mm10mm |
Κλασικό πράσινο υπαίθριο δάπεδο αθλητικού δικαστηρίου Soundproof
| Παιχνίδι:: | Καλαθοσφαίριση, πετοσφαίριση, μπάντμιντον, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχη, Soundproof, αντιολισθητική, προστασία ασφάλειας, κ.λπ. |
| Αξία της αναπήδησης:: | 88% |
Πλήρης λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή Spu κόμβων Pur μόνη μη τοξική για εσωτερικό υπαίθριο
| Υλικό: | SPU |
|---|---|
| Χρήση: | εσωτερικός/υπαίθριος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Φιλικός προς το περιβάλλον |
Εσωτερικό δάπεδο δικαστηρίου μπάντμιντον ITF, δικαστήριο μπάντμιντον επιφάνειας 5mm ακρυλικό
| Παιχνίδι:: | Αντισφαίριση |
|---|---|
| Πάχος:: | 5mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
Συνθετική αντίσταση Iscolour δαπέδων γήπεδο μπάσκετ του ISO
| Παιχνίδι:: | Καλαθοσφαίριση |
|---|---|
| Γλιστρημένη τριβή:: | 76n |
| Αξία της αναπήδησης:: | 88% |

