Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ spu acrylic sports flooring ] αγώνας 308 προϊόντα.
PU σιλικόνης δαπέδων δικαστηρίου πετοσφαίρισης 3mm ακρυλικό υπαίθριο μαξιλάρι
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857% |
| Αξία αναπήδησης:: | 88% |
ζωγραφική SPU 8mm που δαπεδώνει το παντός καιρού υπαίθριο συνθετικό γήπεδο μπάσκετ
| Λειτουργία:: | Ασφαλής προστασία, διακόσμηση χρώματος |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Δικαστήριο παιχνιδιών, αθλητική παιδική χαρά |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλική προς το περιβάλλον, παντός καιρού χρήση |
Μπλε δάπεδο SPU, δάπεδο γήπεδο μπάσκετ 2.3mm εσωτερικό
| Λειτουργία:: | Όμορφη διακόσμηση, Soundproof, ασφαλής προστασία |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο Vairoud, αθλητική παιδική χαρά, αθλητικό παιχνίδι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος, παντός καιρού |
Υπαίθρια λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή IAAF SPU επικυρωμένη
| Πάχος: | 13mm |
|---|---|
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.2 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 0,8 |
Εσωτερικές υπαίθριες ξύλινες επιφάνειες μη τοξικό Eco γήπεδο μπάσκετ σύστασης SPU φιλικό
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | 21% |
|---|---|
| Η αξία springback: | 30% |
| Συντελεστής τριβής ολίσθησης: | 0,53 |
Μπλε αντισφαίρισης γηπέδου δαπέδων απορρόφηση κλονισμού γδαρσίματος ανθεκτική
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Προδιαγραφή:: | βάρος κάθε βαρελιού: 30kg/barrel |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | 30 |
Κανένα υπαίθριο πολυουρεθάνιο πυριτίου δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης αποφλοίωσης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Προδιαγραφή:: | βάρος κάθε βαρελιού: 30kg/barrel |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
Εσωτερικό δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης ITF, πράσινο συνθετικό δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
Μπλε συνθετική αντισφαίρισης αντοχή επιφάνειας γηπέδου ακρυλική
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Υγρό δάπεδο επιστρώματος SPU, συνθετικό εσωτερικό λαστιχένιο γήπεδο μπάσκετ
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος |

