Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ spu acrylic sports flooring ] αγώνας 308 προϊόντα.
853% επιμήκυνση στον αθλητισμό αντισφαίρισης σπασιμάτων ΣΟ-S02 SPU που δαπεδώνει για το σχολείο
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
88% αξία της αθλητικής δαπέδωσης αντισφαίρισης αναπήδησης SPU
| Υλικό: | polyurea πυριτίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
ΣΟ-04-W πράσινο διαπερατό δάπεδο καλαθοσφαίρισης εγχυτήρων σταθερό και αποτελεσματικό SPU ακρυλικό
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Σκούρο μπλε ή μπορείτε να προσαρμόσετε |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Πακέτο στο βαρέλι/παλέτα |
Ελαστικό μαξιλαριών δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης Polyrethane πυριτίου
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Λαστιχένια ακρυλική αναπήδηση μαξιλαριών δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
Πράσινη ακρυλική επιφάνεια γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
καλαθοσφαίριση 3.5mpa SPU που δαπεδώνει το αδιάβροχο κόκκινο αντι φωτογραφικών διαφανειών για το δικαστήριο σχολικού αθλητισμού
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Σκληρότητα, 20℃: | 46 |
| Εκτατή επιμήκυνση: | 1108 |
Αντι UV SPU που δαπεδώνει σκληρό τοπ μαλακό κάτω κανένας αποχρωματισμός
| Λειτουργία:: | Ασφαλής προστασία, όμορφη διακόσμηση |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο μπάσκετ, γήπεδο αντισφαίρισης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Παντός καιρού, αντι-UV, φιλικός προς το περιβάλλον |
Γαλαζοπράσινος πυριτίου πολυουρεθάνιου UV ανθεκτικός δαπέδων αντισφαίρισης λαστιχένιος
| Υλικό: | Πυρίτιο PU, SPU, πολυουρεθάνιο πυριτίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολική παιδική χαρά, στάδιο, δάπεδο γυμναστικής |
| Χρώμα: | Τα κόκκινα, πράσινα, μπλε, διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ IAAF
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχο, Ηχομονωτικό, Αντιολισθητικό κ.λπ |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος |

