Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ spu acrylic sports flooring ] αγώνας 308 προϊόντα.
158 εκτατός αθλητισμός PU πυριτίου επιμήκυνσης που δαπεδώνει την υψηλή αναπήδηση ελαστική
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
Λαστιχένιο υπαίθριο δάπεδο 1.12MPa γηπέδου αντισφαίρισης κανένας αποχρωματισμός
| Παιχνίδι:: | Αντισφαίριση |
|---|---|
| Η εκτατή δύναμη:: | 1.12MPa |
| Συσκευασία μεταφορών:: | Βαρέλια και παλέτες |
Υπαίθριο άνετο δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης καιρικού ανθεκτικό Spu με Itf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινο/πράσινο/μπλε/γκρι |
| Πάχος: | 3mm10mm |
Επαγγελματικό εσωτερικό ξύλινο γήπεδο μπάσκετ σύστασης SPU που δαπεδώνει αντιολισθητικό ζωηρόχρωμο
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Πάχος: | 3mm10mm |
| Χρώμα: | Πράσινος/μπλε |
Εγκρίθηκε από την IAAF Σύνθετο Silicon PU Coating Ακρυλική μπογιά Σπορ παρκάρισμα
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/μπλε/γκρι |
| Η αξία springback: | 30% |
Ακρυλική επιφάνεια υψηλής ανόδου για χρήση σε όλες τις καιρικές συνθήκες
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/πράσινο/μπλε/ιώδες |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 857% |
Αντιολισθητικό υπαίθριο αθλητικό πολυουρεθάνιο σιλικόνης δαπέδων Soundproof
| Παιχνίδι:: | Αντισφαίριση |
|---|---|
| Πάχος:: | 5mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
Φυματίωση-201Base αθλητική δαπέδωση αντισφαίρισης εγχυτήρων SPU, μη τοξική
| Υλικό: | polyurea πυριτίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Συνθετική αθλητική δαπέδωση γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
Φυματίωση-205T ανθεκτικός αθλητισμός αντισφαίρισης στρώματος SPU που δαπεδώνει για τα σχολεία
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |

