Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ spu acrylic sports flooring ] αγώνας 308 προϊόντα.
Χρώμα αθλητικών λαστιχένιο δαπέδων αντισφαίρισης πολυουρεθάνιου πυριτίου γαλαζοπράσινο
| Υλικό: | Πυρίτιο PU, SPU, πολυουρεθάνιο πυριτίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολική παιδική χαρά, στάδιο, δάπεδο γυμναστικής |
| Χρώμα: | Τα κόκκινα, πράσινα, μπλε, διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
SPU έξω από το δάπεδο γήπεδο μπάσκετ, πολυ αθλητικό δικαστήριο κατωφλιών IAAF
| Παιχνίδι:: | Αντισφαίριση |
|---|---|
| Πάχος:: | 5mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
Ακρυλικός πράσινος υπαίθριος αδιάβροχος επιφανειών γήπεδο μπάσκετ
| Παιχνίδι:: | Καλαθοσφαίριση, μπάντμιντον, επιτραπέζια αντισφαίριση, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
Υπαίθριο δικαστήριο πετοσφαίρισης SPU που δεν δαπεδώνει κανέναν αποχρωματισμό
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Προδιαγραφή:: | βάρος κάθε βαρελιού: 30kg/barrel |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | 30 |
Ακρυλικό δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης στρώματος ΣΟ-S02 Springback για το σχολείο
| Υλικό: | polyurea πυριτίου |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
RoHS υπαίθριο αθλητικού δικαστηρίου δαπέδων δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης νερού ανθεκτικό μη τοξικό
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
PU πυριτίου Retardancy Level1 φλογών δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης ελαστικό
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
Αντι φωτογραφική διαφάνεια δαπέδων ISO9001 γηπέδου αντισφαίρισης πολυουρεθάνιου πυριτίου
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Προδιαγραφή:: | βάρος κάθε βαρελιού: 30kg/barrel |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
Soundproof δάπεδο SPU, συνθετικό δάπεδο καλαθοσφαίρισης IAAF
| Λειτουργία:: | Όμορφη διακόσμηση, Soundproof, ασφαλής προστασία |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο Vairoud, αθλητική παιδική χαρά, αθλητικό παιχνίδι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος, παντός καιρού |
Κατάλληλος από ITF SPU το ακρυλικό γήπεδο αντισφαίρισης και κανένα δάπεδο αποφλοίωσης
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια στάδια και γυμναστήρια svhool |
| Εξουσιοδότηση: | 8-10years |

