Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ spu acrylic sports flooring ] αγώνας 308 προϊόντα.
PU Slicon υπαίθρια απορρόφηση κλονισμού Rebounce μαξιλαριών δαπέδων καλαθοσφαίρισης
| Λειτουργία:: | Ασφαλής προστασία, όμορφη διακόσμηση |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο μπάσκετ, γήπεδο αντισφαίρισης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Παντός καιρού, αντι-UV, φιλικός προς το περιβάλλον |
Υπαίθριο/εσωτερικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ σχολικού SPU κρυστάλλου με Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | Κίτρινος/πράσινος/μπλε |
| Πάχος: | 3mm10mm |
Soundproof υπαίθριο επίστρωμα δαπέδων SPU δικαστηρίου μπάντμιντον
| Παιχνίδι:: | γήπεδο μπάσκετ |
|---|---|
| Η αξία Springback (%):: | 30 |
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης (%):: | 97 |
Φωτεινή χρώματος πυριτίου πολυουρεθάνιου ένδυση δαπέδων αντισφαίρισης λαστιχένια - ανθεκτικός UV ανθεκτικός
| Υλικό: | Πυρίτιο PU, SPU, πολυουρεθάνιο πυριτίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολική παιδική χαρά, στάδιο, δάπεδο γυμναστικής |
| Χρώμα: | Τα κόκκινα, πράσινα, μπλε, διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
Υπαίθριο πολυ πολυουρεθάνιο πυριτίου αθλητικού δικαστηρίου Rebounce μαξιλαριών
| Παιχνίδι:: | Καλαθοσφαίριση, πετοσφαίριση, μπάντμιντον, επιτραπέζια αντισφαίριση, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
Δοκίμιο αποτελεσματικό Spu Συνθετικό καουτσούκ γήπεδο τένις ανθεκτικό στην υγρασία
| Υλικό: | Ακρυλικό SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/πράσινο/μπλε/ιώδες |
| Δάχος: | 310mm |
Ζωηρόχρωμο UV ανθεκτικό λαστιχένιο δάπεδο καλαθοσφαίρισης πολυουρεθάνιου πυριτίου αδιάβροχο
| Υλικό: | Πυρίτιο PU, SPU, πολυουρεθάνιο πυριτίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολική παιδική χαρά, στάδιο, δάπεδο γυμναστικής |
| Χρώμα: | Τα κόκκινα, πράσινα, μπλε, διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
Soundproof δάπεδο SPU για το τρέχοντας υλικό δαπέδων διαδρομής σάντουιτς
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Πυριτίου πολυουρεθάνιου αδιάβροχη ένδυση δαπέδων καλαθοσφαίρισης λαστιχένια - ανθεκτική
| Υλικό: | Πυρίτιο PU, SPU, πολυουρεθάνιο πυριτίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολική παιδική χαρά, στάδιο, δάπεδο γυμναστικής |
| Χρώμα: | Τα κόκκινα, πράσινα, μπλε, διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
Απορρόφηση κλονισμού δαπέδων γήπεδο μπάσκετ κατωφλιών SPU
| Παιχνίδι:: | Καλαθοσφαίριση, πετοσφαίριση, μπάντμιντον, αντισφαίριση, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |

