Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ weather resistant running track ] αγώνας 269 προϊόντα.
1.5mm Πλατόπεδο EPDM Granules Rubber Crumb Ανακυκλωμένη πίστα τρέξιμου
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορείτε να ελέγξετε χρωματικό διάγραμμα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 00,5-1,5 χιλιοστών, 1-3 χιλιοστών, 2-4 χιλιοστών, προσαρμοσμένο. |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία της ασφάλειας |
Τρέχοντας διαδρομή παιδικών χαρών παιδιών κόκκων ουρανού μπλε EPDM λαστιχένια
| Χρώμα:: | Μπλε, κόκκινο, πράσινο, κλπ. |
|---|---|
| Υλικό:: | Καουτσούκ αιθυλενοπροπυλενίου-διενοτερπολυμερούς |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 2-4mm, κλπ. |
Πράσινο EPDM λαστιχένιο ψίχουλο IAAF για την αθλητική τρέχοντας διαδρομή
| Χρώμα:: | Τα κόκκινα, πράσινα, μπλε, διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM=1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
Soundproof PU αθλητισμός που δαπεδώνει την υψηλή απορρόφηση αντίκτυπου παντός καιρού
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Εποξικός καιρός δαπέδων υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων αντίστασης ολισθήσεων ανθεκτικός
| Υλικό:: | Εποξικό Polyurea |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών:: | 8 έτη |
| Κύρια πρώτη ύλη:: | Εποξικός |
Τσιμέντο επιφάνειας πολυουρεθάνιου δαπέδων διαδρομής Jogging παιδικών χαρών που βασίζεται
| Δάχος:: | 8mm-13mm |
|---|---|
| Βάση:: | Τσιμέντο ή πίσσα |
| Χρόνος παράδοσης:: | 15-20 εργάσιμες ημέρες |
Συνθετική διαδρομή Jogging παιδικών χαρών φιλική προς το περιβάλλον
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35.8% |
0.8Mpa λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου για το τρέξιμο των κόκκων διαδρομής EPDM
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Όνομα προϊόντων:: | Σύνδεσμος πολυουρεθάνιου για τους λαστιχένιους κόκκους, τρέχοντας διαδρομή, κόκκοι EPDM |
Συνθετικός αθλητικός αθλητισμός IAAF που δαπεδώνει τη λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς
| Πάχος:: | 13mm, ή προσαρμόζουν σύμφωνα με το αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Durable/UV ανθεκτικός/αντι-ολισθαίνοντας |
| χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κ.λπ. |
Αντι PU ακίδων διάδρομος που δαπεδώνει τη UV απόδειξη
| Όνομα προϊόντων: | Αντι UV και PU αντι-ακίδων δάπεδο διαδρόμων |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού, %: | 38.9 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 1.74 |

