Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ weather resistant running track ] αγώνας 269 προϊόντα.
γδάρσιμο επιστρώματος Polyurea πατωμάτων 3mm εποξικό Carport ανθεκτικό
| Υλικό:: | Εποξικό Polyurea |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών:: | 10 έτη |
| Κύρια πρώτη ύλη:: | Εποξικό υλικό |
Παιχνιδιού ανθεκτικό αντι UV όζοντος δαπέδων πάρκων λαστιχένιο
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κ.λπ. |
Άνευ ραφής εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων, μαύρο εποξικό πάτωμα γκαράζ αντίστασης ύδατος
| Υλικό:: | Εποξικό Polyurea |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών:: | 5 έτη |
| Εμπορικό σήμα:: | Αθλητισμός ΣΟ |
Μπλε δάπεδο SPU, δάπεδο γήπεδο μπάσκετ 2.3mm εσωτερικό
| Λειτουργία:: | Όμορφη διακόσμηση, Soundproof, ασφαλής προστασία |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο Vairoud, αθλητική παιδική χαρά, αθλητικό παιχνίδι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος, παντός καιρού |
Παντός καιρού δάπεδο SPU, αδιάβροχο συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
| Λειτουργία:: | Το χρηματοκιβώτιο προστατεύει, όμορφος διακοσμήστε |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο μπάσκετ, γήπεδο αντισφαίρισης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Παντός καιρού, αντι-UV, φιλικός προς το περιβάλλον |
RoHS υπαίθριο αθλητικού δικαστηρίου δαπέδων δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης νερού ανθεκτικό μη τοξικό
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
ΣΟ-S02 το υψηλό δικαστήριο αντισφαίρισης προσκόλλησης και αντοχής στις καιρικές συνθήκες SPU και προστατεύει τη δαπέδωση ενώσεων των αθλητών
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Γήπεδο Floorig αντισφαίρισης Polyurea Wateproof και Soundproof και ανθεκτικό πυριτίου γρατσουνιών για τα σχολεία
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
|---|---|
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
Μπλε συνθετική αντισφαίρισης αντοχή επιφάνειας γηπέδου ακρυλική
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Φυματίωση-205T ανθεκτικός αθλητισμός αντισφαίρισης στρώματος SPU που δαπεδώνει για τα σχολεία
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |

