Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ weather resistant running track ] αγώνας 269 προϊόντα.
Μη τοξική Soundproof αθλητική συνθετική διαδρομή επιστρώματος πυριτίου ψεκάζοντας
| Χρώμα: | Κόκκινος ή πράσινος ή μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Λούνα παρκ EPDM λαστιχένια αντοχή δαπέδων υψηλή
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM και PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων: | PU σύνδεσμος: EPDM granule=1: 5.5or 1:6 |
| Χρώμα: | Πράσινος, μπλε, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος. |
Υψηλός δρόμος κρυστάλλου αντοχής που δαπεδώνει αντι Skiding
| Χρώμα: | Πράσινος και κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | polyurea |
| Λειτουργία: | ανθεκτική και απλή κατασκευή και υλική προστασία του περιβάλλοντος νερού |
Λαστιχένιος διάδρομος SPU που δαπεδώνει την αποδοτική αναπήδηση απομονωτών και την ανθεκτική απόδοση
| Πάχος: | 13mm |
|---|---|
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.2 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 0,8 |
Πράσινοι Infilling τύρφης Atrificial τιμών χρώματος ανταγωνιστικοί λαστιχένιοι κόκκοι Epdm
| Χρώμα:: | Διαφορετικά λαμπερά χρώματα για να διαλέξετε, μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | Συνδετικό PU: EPDM = 1: 6 ή 1:5.5 |
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, χρωματική διακόσμηση, μείωση του θορύβου |
αντοχή κόκκων 4mm υπαίθρια ανακυκλωμένη λαστιχένια
| Χρώμα:: | Κόκκινα, μπλε, διάφορα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Τυποποιημένα μεγέθη:: | 14mm, ή σύμφωνα με το requst |
Πορφυροί λαστιχένιοι κόκκοι για την τεχνητή όξινη αλκαλική αντίσταση τύρφης
| Υλικό:: | Καουτσούκ αιθυλενοπροπυλενίου-διενοτερπολυμερούς |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, κίτρινο, μπλε, πορτοκαλί, μωβ κλπ. |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5 - 2,0 mm, 0,5-2,5 mm |
Ελαστικός UV ανθεκτικός ψίχουλου παιδικών χαρών λαστιχένιος κανένας εξασθενίζοντας λαστιχένιος κόκκος EPDM
| Χρώμα:: | Τα κόκκινα, πράσινα, μπλε, κίτρινα, πορφυρά, διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | EPDM: PU=1: 5.5 ή 1:6 |
Κόκκινη πράσινη αθλητική παιδική χαρά ψίχουλου Epdm λαστιχένια και τεχνητό Infilling χλόης
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, κλπ, μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | Συνδετικό PU: EPDM = 1: 6 ή 1:5.5 |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, Προσαρμοσμένο |
Χρωματισμένος Soundproof UV ανθεκτικός δαπέδων κόκκων EPDM λαστιχένιος
| Υλικό:: | EPDM, σύνδεσμος PU |
|---|---|
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
| Χρονική ανοχή:: | 7-10 εργάσιμες ημέρες |

