Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ weather resistant running track ] αγώνας 269 προϊόντα.
Η εύκολη κατασκευή PU που τρέχει το αντι UV διαδρομής ανταποκρίνεται στα πρότυπα Iaaf
| χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
| Πάχος: | 13mm |
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή 13mm, μη τοξική κόκκινη τρέχοντας διαδρομή
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Υπαίθρια λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή IAAF SPU επικυρωμένη
| Πάχος: | 13mm |
|---|---|
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.2 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 0,8 |
Ισχυρός PU αντοχής στις καιρικές συνθήκες Wearresistance διάδρομος που δαπεδώνει 13mm
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Περιβαλλοντικός: | Καμία μυρωδιά, μη τοξική |
| Εκτατή δύναμη, MPA: | 0,8 |
Ηχομόνωση Αντι-ΥΡ συνθετική πίστα για τρέξιμο Γεματιστό πάτωμα Τρόπος τρέξιμου
| Παιχνίδι:: | Γεωργία τροχιάς αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Καμία εξασθενίζοντας διαδρομή φυλών που δαπεδώνει την προστασία του περιβάλλοντος
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.48 |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Συνθετικό πολυουρεθάνιο που τρέχει τις αθλητικές διαδρομές για την παιδική χαρά
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Υλικό συνθετικού καουτσούκ
| Αξία κατά της ολίσθησης:: | 56 |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη (MPA): | 1.12 |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Ανθεκτικός στην φθορά PU Τρόπος τρέχουσας τροχιάς Υψηλή απορρόφηση συγκρούσεων Γεώρημα διαδρόμου
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο. |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μη επαγγελματική πίστα, γυμναστήριο, σχολική πίστα, αθλητική πίστα |
| Ειδικότητα: | Υψηλή απορρόφηση κραδασμών, εύκολο καθαρισμό και συντήρηση και ελαστική σταθερότητα |
Ψεκάζοντας τη λαστιχένια αθλητική διαδρομή 13mm επιστρώματος πάχος για τα σχολεία
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινος ή μπλε |
|---|---|
| Υλικά: | Polyurea πυριτίου |
| Πάχος: | 13mm ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |

