Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ weather resistant running track ] αγώνας 269 προϊόντα.
Πολυουρεθάνιο Διαπερατό Αθλητικό Τρέξιμο Ρουχούμι Τρέξιμο 13mm
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | 38.9%-40.1% |
13mm πάχους αντοχής τρέχοντας διαδρομή αθλητισμού διαδρομής σάντουιτς τρέχοντας
| Πάχος: | 13mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος/κόκκινος/μπλε/κίτρινος |
| Υλικό: | ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΙΟ |
Παντός καιρού τρέχοντας διαδρομή πολυουρεθάνιου σιλικόνης με την καλή εμφάνιση
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.48 |
Υπαίθριο άνετο δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης καιρικού ανθεκτικό Spu με Itf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινο/πράσινο/μπλε/γκρι |
| Πάχος: | 3mm10mm |
Πλήρης PU λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή αναπήδησης ύφους υψηλή αδιάβροχη για τα σχολεία
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10 έτη |
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.37mm |
Λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή μη τοξικό 13mm αντίστασης RoHS υψηλή UV
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
| Λειτουργία: | αντι-silide και υψηλή αναπήδηση |
Εύκολη τρέχοντας διαδρομή Spu κατασκευής με την πιστοποίηση Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνη σιλικόνης |
|---|---|
| χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Πάχος: | 13mm |
Λαστιχένιο τρέχοντας τοξικό 13mm SPU πάχος διαδρομής μη
| Πάχος: | 13 |
|---|---|
| Απορρόφηση κλονισμού, %: | 35.6 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 0.8mm |
Λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή Polyurea πυριτίου που ψεκάζει διαπερατό μη τοξικό επιστρώματος
| Χρώμα: | Κόκκινος ή πράσινος ή μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | Polyurea πυριτίου |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
PU διεθνών προτύπων αθλητική λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή 13mm
| Υλικό: | ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΙΟ |
|---|---|
| Σχέδιο: | Κόκκος EPDM |
| Κάθετη παραμόρφωση: | >1.74 |

