Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ spu acrylic sports flooring ] αγώνας 308 προϊόντα.
ΣΟ-S01 εκτατό PU πυριτίου επιμήκυνσης 95% δάπεδο καλαθοσφαίρισης μη τοξικό
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5years |
PU πυριτίου δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης Soundproof με την εκτατή δύναμη 2.7mpa
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εξουσιοδότηση: | 5years |
Μόνος διάδρομος σχεδίων SPU κόμβων που δαπεδώνει την αδιάβροχη υψηλή αναπήδηση Soundproof
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Απορρόφηση κλονισμού, %: | 35.1 |
Αδιάβροχος καιρός ανθεκτικό 13mm δαπέδων διαδρόμων SPU
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γυμνάσια, σχολικά στάδια |
| Λειτουργία: | αντι-φωτογραφική διαφάνεια, αδιάβροχη, υψηλή αναπήδηση και αντι-ακίδες |
Αποθηκεύοντας πολυουρεθάνιο πυριτίου δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης 1.12MPa
| Παιχνίδι:: | Αντισφαίριση |
|---|---|
| Η εκτατή δύναμη:: | 1.12MPa |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
Ελαστικό γούστο πάτωμα αθλητικού γηπέδου με μαξιλάρι θωράκισης και στρώμα ακρυλικής επικάλυψης
| Υλικό: | Ακρυλικό SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/μπλε/γκρίζο/φύλλο |
| Δάχος: | 3mm10mm |
PU πυριτίου αθλητική δαπέδωση αντισφαίρισης κατάλληλη για υπαίθριο
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Απορρόφηση αντίκτυπου: | 9% |
| Γλιστρημένη τριβή: | 68% |
ΣΟ-S02 PU πυριτίου δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης με τη διαπερατότητα νερού 0mm/Min
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Λαστιχένιες τρέχοντας διαδρομές RoHS αθλητικού κέντρου, διαδρομή IAAF EPDM Jogging
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Αδιάβροχο επίστρωμα Ακρυλική μπογιά SPU δαπέδα για επαγγελματικό γήπεδο τένις
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/πράσινο/μπλε/ιώδες |
| Αξία της αναπήδησης: | 88% |

