Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ spu acrylic sports flooring ] αγώνας 308 προϊόντα.
Ανθεκτικό ακρυλικό γήπεδο τένις για αθλητικές αίθουσες, γυμναστήριο
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/μπλε/γκρι |
| Αξία της αναπήδησης: | 88% |
Το Iaaf ενέκρινε το αθλητικό δάπεδο διαδρόμων SPU από τον επαγγελματικό κατασκευαστή
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
|---|---|
| Αξία αντι-φωτογραφικών διαφανειών: | 56 (Bpn 20) |
| Σκληρότητα (ακτή Α), 20℃: | 47 |
Επαγγελματίας δαπέδων διαδρόμων διεθνών προτύπων SPU πιστοποιητικών Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Πάχος: | 13mm |
Σημαντική ολίσθηση μαξιλαριών Rebounce SPU γήπεδο μπάσκετ σχολικών ναυπηγείων ανθεκτική
| υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/μπλε/γκρι |
| Πάχος: | 3mm10mm |
Αδιάβροχο ξύλινο PU πυριτίου σύστασης υπαίθριο δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
| Πάχος: | 3mm10mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Ξύλινη σύσταση |
| Υλικό: | ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΙΟ |
Το ITF ανθεκτικό πάτωμα του γήπεδου του τένις με στρώμα μαξιλαριού θωράκισης και στρώμα ακρυλικής επικάλυψης
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/πράσινο/μπλε/ιώδες |
| Δάχος: | 3mm10mm |
Ανοικτό μπλε ακρυλική αντοχή στις καιρικές συνθήκες προσκόλλησης γηπέδου αντισφαίρισης μαξιλαριών μη τοξική υψηλή
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο, %: | 850 |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA: | 1.9 |
| Wearability: | 0,03 |
Προσαρμοσμένη ένδυση διαδρομής SPU συνθετική τρέχοντας - ανθεκτικό πάχος 13mm
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Πάχος: | 13mm |
Ακρυλικό PU πυριτίου μαξιλαριών δάπεδο αντισφαίρισης με την τριβή 73 φωτογραφικών διαφανειών
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
Επιστημονική δομή Αποφύγετε αποτελεσματικά τα αθλητικά τραύματα
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Δάχος: | 3mm10mm |
| Η αξία springback: | 30% |

