Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ spu acrylic sports flooring ] αγώνας 308 προϊόντα.
Υπαίθριο UV ανθεκτικό ξύλινο δάπεδο γήπεδο μπάσκετ σύστασης με Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| χρώμα: | ξύλινη σύσταση |
| Πάχος: | 3mm10mm |
Κλονισμού απορρόφησης αντισφαίρισης αδιάβροχος ελαστικός δαπέδων γηπέδου συνθετικός
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Λαστιχένιο τρέχοντας τοξικό 13mm SPU πάχος διαδρομής μη
| Πάχος: | 13 |
|---|---|
| Απορρόφηση κλονισμού, %: | 35.6 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 0.8mm |
Γότσος από καουτσούκ ITF SPU Γότσος από ακρυλικό γήπεδο τένις με στρώμα ανάρτησης μαξιλαρίου
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Αξία της αναπήδησης: | 88% |
| Τρίσιμο διαβήματος: | 76n |
Αθλητικό γήπεδο Σιλικόνιο PU Αθλητικό πάτωμα για γήπεδο μπάσκετ και γήπεδο τένις
| Χρώμα: | Κόκκινο/πράσινο/μπλε/κίτρινο, μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
| πακέτο: | Βαρέλια και παλέτες |
Υπαίθριο/εσωτερικό δάπεδο Spu πιστοποίησης ITF ανθεκτικό για το γήπεδο αντισφαίρισης
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/μπλε/πράσινος/γκρίζος |
| Πάχος: | 3mm10mm |
Αντικαλπιστικό μαξιλάρι υψηλής απόδοσης, προστασία από την απόκλιση από την ασφάλεια, ακρυλική ζωγραφική, πάτωμα γήπεδου τένις.
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/πράσινο/μπλε/ιώδες |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 857% |
Τελειωμένο ακρυλικό χρώμα καουτσούκ πάτωμα εσωτερικό γήπεδο τένις πάτωμα παιδικής χαράς
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/μπλε/γκρίζο/φύλλο |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 857% |
PU πυριτίου 0,035 Wearability δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
PU πυριτίου ΣΟ-S02 ITF δάπεδο και ανθεκτικό στρώμα και συγκεκριμένο δάπεδο αντισφαίρισης εγχυτήρων βάσεων και διείσδυση-τύπων
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |

