Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ spu acrylic sports flooring ] αγώνας 308 προϊόντα.
Soundproof συνθετική ένδυση δαπέδων δικαστηρίου Bsketball - ανθεκτική για τα σχολεία
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Υπαίθρια αναπήδηση στο δάπεδο κανονικού και γήπεδο μπάσκετ αντι-διήθησης SPU
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10years |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
κάθετο δάπεδο γήπεδο μπάσκετ παραμόρφωσης SPU 1,2 χιλ.
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το μπλε ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εξουσιοδότηση: | 5years |
Δάπεδο γήπεδο μπάσκετ 47 σκληρότητας SPU
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εφαρμογή: | υπαίθρια στάδια και γυμναστήρια svhool |
Δάπεδο γήπεδο μπάσκετ Spu ποσοστού αποκατάστασης συμπίεσης 97
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εφαρμογή: | υπαίθρια στάδια και γυμναστήρια svhool |
0,031 δάπεδο γήπεδο μπάσκετ αντοχής SPU
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εφαρμογή: | υπαίθρια στάδια και γυμναστήρια svhool |
Υπαίθριο υψηλό αθλητικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ SPU απόδοσης με Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/μπλε/γκρι |
| Πάχος: | 310mm |
Λάστιχο δικαστηρίου μπάντμιντον IAAF που δεν δαπεδώνει καμία φυσαλίδα αδιάβροχη
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Προδιαγραφή:: | βάρος κάθε βαρελιού: 30kg/barrel |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
Σκληρό ελαστικό δάπεδο διαδρόμων SPU με το επίπεδο 1 αντίσταση πυρκαγιάς
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γυμνάσια σχολικών σταδίων |
| Λειτουργία: | αντι-φωτογραφική διαφάνεια, αντι-UV, αντίσταση ύδατος |
ΣΟ-S01 PU πυριτίου δάπεδο καλαθοσφαίρισης με 92 ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |

