Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ sport flooring epdm rubber granules ] αγώνας 187 προϊόντα.
λαστιχένια αντίσταση γήρανσης δικαστηρίου αθλητικών δαπέδων κόκκων 2.5mm EPDM
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κλπ. |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Παιδιών παιδικών χαρών φωτεινό χρώμα κόκκων δαπέδων EPDM λαστιχένιο
| Χρώμα:: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κίτρινος, πορφυρός, προσαρμόστε |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | EPDM: PU=1: 5.5 ή 1:6 |
Διαφορετικά φωτεινά χρώματα EPDM κόκκους καουτσούκ για τα πατώματα παιχνιδιών ασφαλείας
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.5% |
| Η αξία springback: | 30% |
λαστιχένιοι κόκκοι 0.5mm EPDM για την προστασία ασφάλειας παιδικών χαρών
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας, αντιολισθητική |
αντι UV EPDM λαστιχένιοι κόκκοι 3mm για το τεχνητό κίτρινο κόκκινο μπλε τύρφης
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας, αντιολισθητική |
οι τοξικοί EPDM λαστιχένιοι κόκκοι 4mm μη υγροί χύνουν σε ισχύ
| Όνομα προϊόντων:: | Κόκκος EPDM, λαστιχένιος κόκκος EPDM, μόριο EPDM, κ.λπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Παιδική χαρά, αθλητικός τομέας, τρέχοντας διαδρομή, τεχνητό infilling τύρφης |
| Πιστοποιητικά:: | RoHS, CE ISO9001 και ISO14001, SGS, κ.λπ. |
Εξωτερικά πολύχρωμα κόκκοι EPDM από καουτσούκ
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κλπ. |
| Ονομασία του προϊόντος:: | Εξωτερικά καουτσούκ για το άθλημα, επιφανειακά καουτσούκ για το τρέξιμο, EPDM, κόκκοι καουτσούκ |
Υγρός χύστε σε EPDM τη λαστιχένια γυμναστική δαπεδώνοντας τους μπλε λαστιχένιους κόκκους
| Όνομα προϊόντων:: | Δάπεδο EPDM, λαστιχένιο δάπεδο EPDM |
|---|---|
| Δομή προϊόντων::: | PU σύνδεσμος: EPDM=1: 6 |
| Χρήση:: | Τομέας άσκησης, παιδική χαρά, αθλητικός τομέας, τομέας ικανότητας |
λαστιχένιο δάπεδο παιδικών χαρών ικανότητας κόκκων 3mm EPDM αντιολισθητικό
| Χρώμα:: | τα διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM=1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
ISO μπλε EPDM κόκκοι καουτσούκ Αθλητικό πάτωμα Τρόπος τρέξιμου Πλατόπεδο
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κλπ. |
| Ονομασία του προϊόντος:: | Εξωτερικό Πλατόπεδο Αθλητισμού Γότσος Τρόπος Τρέξιμο EPDM Σκόνταρα καουτσούκ |

