Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ sport flooring epdm rubber granules ] αγώνας 187 προϊόντα.
Τρέχοντας διαδρομή παιδικών χαρών παιδιών κόκκων ουρανού μπλε EPDM λαστιχένια
| Χρώμα:: | Μπλε, κόκκινο, πράσινο, κλπ. |
|---|---|
| Υλικό:: | Καουτσούκ αιθυλενοπροπυλενίου-διενοτερπολυμερούς |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 2-4mm, κλπ. |
Anti UV Color Lasting EPDM Rubber Granules
| Χρώμα:: | Μπλε, Κόκκινο, Κίτρινο, Μωβ, Πράσινο, διάφορα έντονα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό:: | καουτσούκ αιθυλενίου-προπυλενίου-διενίου-τριπολυμερούς |
| Τυποποιημένα μεγέθη:: | 0,5-1,5mm, 1-2,5mm, 1-3mm. 2-4mm, ανά αίτημα |
Αθλητική παιδική χαρά δαπέδων διαδρομής IAAF τρέχοντας που εμφανίζεται τους λαστιχένιους κόκκους EPDM
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, πορτοκαλί, προσαρμόστε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Προσαρμοσμένο |
Τεχνητοί Infilling τύρφης χλόης συνθετικοί λαστιχένιοι κόκκοι Epdm μη τοξικοί
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, κλπ, μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, Προσαρμοσμένο |
Λαστιχένιοι κόκκοι IAAF EPDM, παιδιών λαστιχένιοι κόκκοι χλόης παιδικών χαρών τεχνητοί
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντων:: | Κόκκοι EPDM για τους τεχνητούς λαστιχένιους κόκκους υλικών πληρώσεως EPDM παιδικών χαρών παιδιών χλό |
Εξωτερικά κόκκοι EPDM από καουτσούκ Αντιστατική θερμική μόνωση πολύχρωμα
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κλπ. |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Τεχνητό Infilling IAAF χλόης τρέχοντας διαδρομής πράσινο χρώμα κόκκων Epdm λαστιχένιο
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, προσαρμόστε |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές |
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
ελαστικοί EPDM 4mm λαστιχένιοι σβόλοι κόκκων μαξιλαριών για το τρέξιμο της διαδρομής
| Χρώμα: | Μπλε, μπλε ουρανού |
|---|---|
| Λειτουργία: | Η προστασία ασφάλειας, μειώνει ελαστικό |
| Όνομα προϊόντων: | Κόκκοι EPDM, λάστιχο EPDM |
Πράσινοι Infilling τύρφης Atrificial τιμών χρώματος ανταγωνιστικοί λαστιχένιοι κόκκοι Epdm
| Χρώμα:: | Διαφορετικά λαμπερά χρώματα για να διαλέξετε, μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | Συνδετικό PU: EPDM = 1: 6 ή 1:5.5 |
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, χρωματική διακόσμηση, μείωση του θορύβου |
Ελαστικό EPDM λαστιχένιο Infilling χλόης κόκκων τεχνητό
| Υλικό:: | λάστιχο διένιο-terpolymer αιθυλένιο-προπυλενίου |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινος, πράσινος, κίτρινος, μπλε, πορτοκαλής, πορφυρός, κ.λπ. |
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 8% σε 35%, κ.λπ. |

