Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ sport flooring epdm rubber granules ] αγώνας 187 προϊόντα.
Τρέχοντας Infilling τύρφης διαδρομής τους τεχνητούς λαστιχένιους κόκκους IAAF FIFA Epdm επικυρωμένη
| Χρώμα:: | τα διάφορα φωτεινά χρώματα, μπορούν να προσαρμόσουν |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM =1:6 |
| Λειτουργία:: | Η προστασία ασφάλειας, διακόσμηση χρώματος, θόρυβος μειώνει |
Τρέχοντας διαδρομής και παιδικών χαρών μπλε χρώμα ουρανού κόκκων Epdm λαστιχένιο
| Χρώμα:: | τα διάφορα φωτεινά χρώματα, μπορούν να προσαρμόσουν |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM =1:6 |
| Λειτουργία:: | Η προστασία ασφάλειας, διακόσμηση χρώματος, θόρυβος μειώνει |
Διάφορο χρώμα χρωμάτων που διαρκεί αντι UV κόκκων Epdm το λαστιχένιο
| Χρώμα:: | τα διάφορα φωτεινά χρώματα για επέλεξαν, μπορούν να προσαρμόσουν |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM =1:6 ή 1:5.5 |
| Λειτουργία:: | Προστασία ασφάλειας, μείωση θορύβου, διακόσμηση χρώματος, |
Ταρτάν αθλητικό τρέχοντας διαδρομής μπλε χρώμα IAAF κόκκων Epdm λαστιχένιο επικυρωμένο
| Χρώμα:: | Διαφορετικά λαμπερά χρώματα για να διαλέξετε, μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | Συνδετικό PU: EPDM = 1: 6 ή 1:5.5 |
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, χρωματική διακόσμηση, μείωση του θορύβου |
λαστιχένιο ψίχουλο κόκκων διακοσμήσεων EPDM χρώματος 1.5mm για το τρέξιμο της διαδρομής
| Ονομασία προϊόντος: | EPDM, καουτσούκ EPDM, κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Λειτουργία: | Χρωματική διακόσμηση, Προστασία της ασφάλειας |
| Εφαρμογή: | Αθλητική παιδική χαρά, πίστα τρέξιμου, τεχνητό χορτάρι |
Μη εξασθενίζοντας λαστιχένιοι κόκκοι Jogging χρωματισμένο διαδρομή EPDM EPDM
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορεί να ελέγξει το διάγραμμα χρώματος |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία ασφάλειας |
1.5mm Πλατόπεδο EPDM Granules Rubber Crumb Ανακυκλωμένη πίστα τρέξιμου
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορείτε να ελέγξετε χρωματικό διάγραμμα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 00,5-1,5 χιλιοστών, 1-3 χιλιοστών, 2-4 χιλιοστών, προσαρμοσμένο. |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία της ασφάλειας |
Συνθετικοί ζωηρόχρωμοι λαστιχένιοι κόκκοι EPDM για τη λαστιχένια παιδική χαρά χαλιών
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Βενζόλιο: | Κανένας έλεγχος έξω |
Αθλητισμός SPU που δαπεδώνει την καιρική ανθεκτική τρέχοντας διαδρομή 13mm πάχος
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10 έτη |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM που δαπεδώνουν το λούνα παρκ περιοχής άσκησης
| Υλικό:: | Κόκκοι EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Μέγεθος:: | 14mm, ή ανά αίτημα |

