Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ sport flooring epdm rubber granules ] αγώνας 187 προϊόντα.
Εξωτερικό κόκκινο EPDM καουτσούκ πάτωμα Αντίσταση στην οξείδωση Πολυχρωματικό
| Υλικό: | EPDM |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
| Τυποποιημένα μεγέθη: | 00,5-1,5mm, 0,5-2,5mm, 1-3mm, 2-4mm |
Αντι-ΥΡ χρωματιστά ελαστικά πελετάκια για παιδική χαρά 1.5 mm EPDM ελαστικό δάπεδο
| Χρώμα:: | διάφορα λαμπερά χρώματα |
|---|---|
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Διαλυτό βαρύ μέταλλο: | Κανένας έλεγχος έξω |
Φιλική προς το περιβάλλον λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή EPDM
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Πράσινο πολυουρεθάνιου αντι UV κόκκων συνδέσμων λαστιχένιο για την παιδική χαρά
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορεί να ελέγξει το διάγραμμα χρώματος |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία ασφάλειας |
Αδιάβροχη αθλητική παιδική χαρά δαπέδων ISO9001 EPDM λαστιχένια
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κ.λπ. |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Το λαστιχένιο δάπεδο κόκκων EPDM, IAAF υγρό χύνει το λαστιχένιο δάπεδο
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Soundproof λαστιχένιο δάπεδο EPDM, εσωτερικό δάπεδο παιδικών χαρών
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κ.λπ. |
Λούνα παρκ EPDM λαστιχένια αντοχή δαπέδων υψηλή
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM και PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων: | PU σύνδεσμος: EPDM granule=1: 5.5or 1:6 |
| Χρώμα: | Πράσινος, μπλε, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος. |
Κινώντας την τοποθετημένη σε στρώματα προστασία του περιβάλλοντος δαπέδων EPDM λαστιχένια αβλαβή
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολικό διαδρομή ή πάρκο |
| Ποσοστό αποκατάστασης Compreesion: | 98.1 |
Αντιστατικό λαστιχένιο δάπεδο EPDM, ασφαλές υπαίθριο δάπεδο παιδιών του ISO
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κλπ. |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |

