Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ sport flooring epdm rubber granules ] αγώνας 187 προϊόντα.
Συνθετικός αθλητικός αθλητισμός IAAF που δαπεδώνει τη λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς
| Πάχος:: | 13mm, ή προσαρμόζουν σύμφωνα με το αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Durable/UV ανθεκτικός/αντι-ολισθαίνοντας |
| χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κ.λπ. |
ISO που ενδασφαλίζει τα βαρέων καθηκόντων λαστιχένια κεραμίδια γρίφων χαλιών γυμναστικής
| Χρώμα:: | ο Μαύρος ή μπλε |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Να απορροφήσει κλονισμού, αντιολισθητικό |
| Όνομα προϊόντων:: | Λαστιχένια δαπέδων χαλιών εσωτερικά ικανότητας EPDM γρίφων ρόλων χαλιά ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΉΣ κεραμιδιών λαστιχ |
Αντι- UV Συνθετική πίστα τρέξιμου 13mm Σπρέι Κορφή επιφάνειας πάτωμα διάδρομου
| Παιχνίδι:: | Αθλητική πίστα, αθλητικός διάδρομος |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Προστασία ασφαλείας, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
PU διαδρόμων ταρτάν πλαστική αθλητική τρέχοντας αθλητική δαπέδωση διαδρομής
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Τα μπλε υπαίθρια λαστιχένια χαλιά παιδικών χαρών υγρά χύνουν τους κόκκους EPDM
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
ΣΟ-S06 πράσινος κίνηση τοποθετημένος σε στρώματα τοξικός υψηλός ελαστικός πατωμάτων μη
| Χρώμα: | κόκκινος πράσινος ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.5 |
| Η αξία springback: | 26 |
Υψηλή αναπήδηση να μην εξασθενίσουν αντι UV υψηλό ελαστικό πατωμάτων κίνησης τοποθετημένο σε στρώματα Epdm
| Χρώμα: | Πράσινος και μπλε |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σχολικά στάδια και γυμναστήρια και πάρκο |
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.2 |
Κίνηση EPDM που δαπεδώνει την κολλοειδή κόλλα τμημάτων μορίων ενιαία που αναμιγνύει την επίστρωση
| Χρώμα: | κόκκινος πράσινος ή προσαρμόζει |
|---|---|
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.4 |
| Η αξία springback: | 25mm |
Αδιάβροχος καιρός ανθεκτικό 13mm δαπέδων διαδρόμων SPU
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γυμνάσια, σχολικά στάδια |
| Λειτουργία: | αντι-φωτογραφική διαφάνεια, αδιάβροχη, υψηλή αναπήδηση και αντι-ακίδες |
Μόνος διάδρομος σχεδίων SPU κόμβων που δαπεδώνει την αδιάβροχη υψηλή αναπήδηση Soundproof
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Απορρόφηση κλονισμού, %: | 35.1 |

