Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ sport flooring epdm rubber granules ] αγώνας 187 προϊόντα.
EPDM Granule Red PU Running Track Full Pour Polyurethane Binder (Κόκκινο EPDM κόκκινο ΠΥ)
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| Δάχος: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | > 35% |
Αντι-ΥΡ PU δρομολόγιο ανακύκλωσης SBR καουτσούκ αντίσταση φθοράς πάτωμα διαδρόμου
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13 mm, ή πάχος ανά αίτηση |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
Διαφανής σύνδεσμος ένα πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος συστατικό PU σύνδεσμος
| Όνομα προϊόντων:: | PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου, PU κόλλα |
|---|---|
| Συνδέοντας λειτουργία:: | σύνδεση με SBR ή EPDM |
| εφαρμογή:: | PU σύνδεσμος για το τρέξιμο του δαπέδου διαδρομής και παιδικών χαρών |
PU συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου παιδικών χαρών λαστιχένιος άχρωμος σύνδεσμος για τα λαστιχένια κεραμίδια
| Όνομα προϊόντων:: | PU ανεφοδιασμού εργοστασίων άμεσα σύνδεσμος |
|---|---|
| Συνδέοντας λειτουργία:: | σύνδεση με SBR ή EPDM για την παιδική χαρά ή τρέχοντας εμφάνιση δαπέδων διαδρομής |
| Πρώτες ύλες:: | MDI, πολυαιθέρας, κ.λπ. |
Ελαστικό δάπεδο πίστας τζόκινγκ EPDM
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κ.λπ. |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
2.0Mpa λαστιχένια υπαίθρια παιδική χαρά αντιολισθητικό ISO14001 κεραμιδιών
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Ανακυκλωμένη SBR ITF υπαίθρια λαστιχένια απόδειξη φορμών κόκκων γυμναστικής χαλιά
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος με τους κόκκους EPDM |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Να απορροφήσει κλονισμού, αντιολισθητικό |
| Όνομα:: | Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής |
Τρέξιμο του λαστιχένιου πολυαιθέρα MDI συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου διαδρομής
| Όνομα προϊόντων:: | PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου, PU κόλλα |
|---|---|
| Συνδέοντας λειτουργία:: | σύνδεση με SBR ή EPDM |
| εφαρμογή:: | PU σύνδεσμος για το τρέξιμο του δαπέδου διαδρομής και παιδικών χαρών |
ο τάπητας πατωμάτων γυμναστικής 5mm κεραμώνει τον κλονισμό που απορροφά την υγιή αδιαβροχοποίηση
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος με τους κόκκους EPDM |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Να απορροφήσει κλονισμού, αντιολισθητικό |
| Όνομα προϊόντων:: | Το εσωτερικό πάτωμα γυμναστικής δαπέδων ικανότητας κεραμώνει τα λαστιχένια χαλιά γυμναστικής ταπήτων |
Πλαστική επιφάνεια με ψεκασμό Γελοί από συνθετικό καουτσούκ Όλες οι καιρικές συνθήκες
| Χρώμα:: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πράσινο. |
|---|---|
| Σχήμα:: | Επιφάνεια ψεκασμού, επιφάνεια μετάδοσης |
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |

