Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ sport flooring epdm rubber granules ] αγώνας 187 προϊόντα.
Παιχνιδιού ανθεκτικό αντι UV όζοντος δαπέδων πάρκων λαστιχένιο
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κ.λπ. |
Μη ακτινοβολίας λαστιχένιο EPDM να απορροφήσει κλονισμού δαπέδων γυμναστικής κόκκων εσωτερικό
| Χρώμα: | ο Μαύρος με τους κόκκους EPDM |
|---|---|
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | αντιδονητικός |
| όνομα: | λαστιχένια χαλιά γυμναστικής |
Αντιθορυβική λαστιχένια γυμναστικής αντι δόνηση μορφής χαλιών τετραγωνική
| χρώμα: | ροζ με τους κόκκους epdm |
|---|---|
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | αντιδονητικός |
| όνομα: | λαστιχένια χαλιά γυμναστικής |
Σχολική ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΓΟΥΡΚΑ ΚΑΥΡΙΚΟΣ, ΚΙΛΟΣ ΓΟΥΡΚΑ ΚΑΥΡΙΚΟΣ
| Υλικό:: | EPDM, σύνδεσμος PU |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης:: | Συνδετικό PU: κόκκοι EPDM = 1kg: 5,5kg ή 1kg:6kg |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Προστασία ασφαλείας άνετο ελαστικό EPDM κόκκους για παιδική χαρά
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.5% |
| Η αξία springback: | 26MM |
PU διαδρομής συνθετικού λάστιχου IAAF τρέχοντας αντι ολισθαίνοντας λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή κόκκων συνδέσμων και EPDM
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Υγρό δάπεδο παιδικών χαρών κόκκων συνδέσμων EPDM πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιο
| Υλική δομή:: | 200kg/Barrel/250kg/Barrel |
|---|---|
| Η αξία Springback:: | 26mm |
| Εφαρμογή:: | Εμπορικό κατοικημένο κτήριο |
Υπαίθρια χαλιά ISO14001 παιδικών χαρών παιδικών χαρών παιδιών μη τοξικά
| Υλικό:: | EPDM, σύνδεσμος PU |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης:: | PU:EPDM = 1kg:5.5kg ή 1kg:6kg |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
επιφάνεια χρώματος EPDM αντοχής διαδρομής 10mm λαστιχένια τρέχοντας
| Πάχος:: | 10mm |
|---|---|
| Χρώμα::: | προσαρμοσμένος |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Το ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες καουτσούκ EPDM μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε παιδικές χαρές/παρκ/παρέατα διασκέδασης
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Ποσοστό ανάκτησης από συμπίεση: | 98.5% |
| Η αξία springback: | 26MM |

