Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ sport flooring epdm rubber granules ] αγώνας 187 προϊόντα.
Υπαίθρια λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή IAAF SPU επικυρωμένη
| Πάχος: | 13mm |
|---|---|
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.2 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 0,8 |
Λαστιχένια τρέχοντας τρέχοντας διαδρομή συστημάτων σάντουιτς καιρικής αντίστασης διαδρομής CE PU
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Λάστιχο τύπων σάντουιτς που τρέχει τοξικός αδιάβροχος Soundproof διαδρομής μη
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γυμναστήρια, σχολικά στάδια, αθλητισμός στίβου και πισίνα |
| Υλικό: | Polyurea πυριτίου |
Πλήρης PU λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή αναπήδησης ύφους υψηλή αδιάβροχη για τα σχολεία
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10 έτη |
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.37mm |
Διαλυτική προστασία του περιβάλλοντος συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένια
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Εκτατή επιμήκυνση:: | 103.6% |
Σχολείο να μην εξασθενίσουν τις λαστιχένιες τρέχοντας αντι ακίδες απορρόφησης κλονισμού διαδρομής
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.47mm |
|---|---|
| Αξία αντι-φωτογραφικών διαφανειών (bpn 20℃): | 47 |
| Εκτατό stength, MPA: | 1.11 |
Περιβαλλοντικά φιλική ανταγωνιστική τιμή Σιλικόνιο PU εξωτερικό πολλαπλό γήπεδο καουτσούκ αθλητικά πατώματα
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Η αξία springback: | 30% |
| Συντελεστής τριβής ολίσθησης: | 0,53 |
Υλικό συνθετικού καουτσούκ
| Αξία κατά της ολίσθησης:: | 56 |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη (MPA): | 1.12 |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Εύκολα PU κατασκευής τρέχοντας διαδρομή/δάπεδο διαδρόμων
| χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
| Βενζόλιο: | Κανένας έλεγχος έξω |
Εγκεκριμένη IAAF αθλητική λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή συστημάτων σάντουιτς ραδιοφωνικής αναμετάδοσης ουρανού μπλε EPDM
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε. |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή προσαρμόστε το πάχος |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | 38.9% |

