Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ shock absorption pu runway flooring ] αγώνας 111 προϊόντα.
Αντι-Σπικ πολύχρωμη πίστα τρέξιμου PU πίστα τρέξιμου με πιστοποιητικό Iaaf
| Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Ποσοστό απορρόφησης κρούσης, %: | 38.9-40.1 |
Κανένα κόκκινο SPU δάπεδο αποχρωματισμού για το δικαστήριο και το στάδιο σχολικού αθλητισμού
| Εκτατή επιμήκυνση, %: | 1110 |
|---|---|
| Η εκτατή δύναμη, MPA: | 1.9 |
| Αντοχή (750g/500r), γ: | 0,032 |
Αντι UV ένδυση οδικών δαπέδων κρυστάλλου που αντιστέκεται στο πάχος 5mm 8mm
| Η χρονική επίσης χρήση fatesd: | 48hours |
|---|---|
| Χρόνος θεραπείας Fatest: | 3hours |
| Χρώμα: | Κόκκινος πράσινος και εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
Δάπεδο καλαθοσφαίρισης ΣΟ-S01 SPU με το μη τοξικό αβλαβές πράσινο υλικό
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Η αξία springback: | 22 |
| Η εκτατή δύναμη: | 0.7mpa |
13mm συνθετικό αθλητικό καουτσούκ υλικό πίστας τρέξιμου με PU σύνδεσμο
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Δάχος: | 13mm |
Κόκκινο κανένα PU σιλικόνης αποφλοίωσης δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης Soundproof
| Αντίσταση πυρκαγιάς: | Level1 |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Λειτουργία: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντι-φωτογραφική διαφάνεια και UV αντίσταση |
Υπαίθριος υψηλότερος αντίκτυπου επαγγελματίας διαδρομής απορρόφησης SPU συνθετικός τρέχοντας
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| εγγύηση: | 8 έτη |
| Χρήση: | εσωτερικός/υπαίθριος |
Πλαστικό 13mm Συνθετική τροχιά για τρέξιμο Αντίσταση στο καιρό Σύστημα σάντουιτς
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm διεθνές πάχος πρότυπο, ή πάχος μπορεί να προσαρμόσει |
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | E1 |
Συνθετικός αθλητικός αθλητισμός IAAF που δαπεδώνει τη λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς
| Πάχος:: | 13mm, ή προσαρμόζουν σύμφωνα με το αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Durable/UV ανθεκτικός/αντι-ολισθαίνοντας |
| χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κ.λπ. |
Το σύστημα IAAF σάντουιτς πιστοποίησε τον τομέα αθλητικού αθλητισμού δαπεδώνοντας τη λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
| Δάχος:: | 13mm, ή προσαρμόστε σύμφωνα με το αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες/Αντικατάστατο στην ολίσθηση |
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο, κόκκινο ή προσαρμοσμένο |

