Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ shock absorption pu runway flooring ] αγώνας 111 προϊόντα.
τρέχοντας επιφάνεια ραδιοφωνικής αναμετάδοσης κόκκων διαδρομής EPDM συστημάτων σάντουιτς 13mm
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή IAAF
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Protetion, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
Παντός καιρού τεχνητή συνθετική τρέχοντας διαδρομή αθλητισμού επιφάνειας για το στίβο
| Εφαρμογή:: | Αθλητική πίστα και αθλητικό πεδίο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινο, μπλε, πράσινο, κίτρινο κλπ. |
| Χαρακτηριστικό:: | Τρόπος τρέξης από PU καουτσούκ |
Σύστημα Sandwich Τάρτανα Τρόπο Επαγγελματικό Εξωτερικό Τρόπο Τρέξιμου
| Δάχος:: | 13mm, ή ανά αίτημα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | αντι-ολίσθηση |
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κλπ. |
Υπαίθρια λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή IAAF SPU επικυρωμένη
| Πάχος: | 13mm |
|---|---|
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.2 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 0,8 |
Πλήρης λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή Spu κόμβων Pur μόνη μη τοξική για εσωτερικό υπαίθριο
| Υλικό: | SPU |
|---|---|
| Χρήση: | εσωτερικός/υπαίθριος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Φιλικός προς το περιβάλλον |
Παντός καιρού τρέχοντας διαδρομή πολυουρεθάνιου σιλικόνης με την καλή εμφάνιση
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.48 |
Προσαρμοσμένη ένδυση διαδρομής SPU συνθετική τρέχοντας - ανθεκτικό πάχος 13mm
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Πάχος: | 13mm |
υπαίθρια αντιολισθητική SPU τρέχοντας διαδρομή 13mm με Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή σχολικής κατασκευής SPU με το πιστοποιητικό Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.8% |

